Џеј Ло и Бен Афлек гневно се расправаат во автомобил, по фотките на кои актерот се прегрнува со бившата Џенифер Гарнер

По фотките на кои се гледа како Џенифер Гарнер го прегрнува Бен Афлек во автомобилот, актерот и Џеј Ло беа фотографирани како се расправаат. Не е познато дали меѓу нив навистина има некој проблем, но некои извори тврдат дека пејачката била гневна и љубоморна поради фотографиите со бившата.

dzhej-lo-i-ben-aflek-se-raspravaat-vo-avtomobil-po-fotkite-na-koi-akterot-se-pregrnuva-so-bivshata-dzhenifer-garner-foto-01.jpg

Минатиот месец, Бен Афлек и бившата сопруга Џенифер Гарнер беа фотографирани како се прегрнуваат, пред актерката да излезе од автомобилот на актерот.

Со нив беше и ќерка им Серафина.

dzhej-lo-i-ben-aflek-se-raspravaat-vo-avtomobil-po-fotkite-na-koi-akterot-se-pregrnuva-so-bivshata-dzhenifer-garner-foto-07.jpg

Набрзо потоа се појавија други слични фотки, каде што Гарнер влегува во автомобилот на Бен. Овојпат, со нив не е ниту едно од нивните деца.

Според некои извори, овие фотки ја разгневиле Џеј Ло.

Прочитајте повеќе: Ретка сцена: Бен Афлек и бившата Џенифер Гарнер се прегрнуваат во автомобил, актерот споделува интимен миг со неа (фото)

dzhej-lo-i-ben-aflek-se-raspravaat-vo-avtomobil-po-fotkite-na-koi-akterot-se-pregrnuva-so-bivshata-dzhenifer-garner-foto-11.jpg

dzhej-lo-i-ben-aflek-se-raspravaat-vo-avtomobil-po-fotkite-na-koi-akterot-se-pregrnuva-so-bivshata-dzhenifer-garner-foto-10.jpg

Сега, пак, Бен и Џеј Ло беа забележани како се расправаат во нивниот автомобил.

На папарацо фотките се гледа како Бен ѝ зборува нешто на пејачката, а таа изгледа навистина гневно.

dzhej-lo-i-ben-aflek-se-raspravaat-vo-avtomobil-po-fotkite-na-koi-akterot-se-pregrnuva-so-bivshata-dzhenifer-garner-foto-04.jpg

Не е познато зошто парот се расправал, но некои извори велат дека на Џеј Ло не ѝ било сеедно кога ги видела фотките со Гарнер. Но, дека сепак станувало збор за пријателска прегратка помеѓу Бен и бившата сопруга.

„Џеј Ло е гневна и непријатно изненадена од фотките. Бен инсистира дека фотките не значат нешто, и Џеј Ло му верува, но тој сепак не жали за нив.

Ѝ повторува на Џеј Ло дека Гарнер му е како сестра и дека ако таа е љубоморна за една прегратка, тогаш тоа е нејзин проблем“.

dzhej-lo-i-ben-aflek-se-raspravaat-vo-avtomobil-po-fotkite-na-koi-akterot-se-pregrnuva-so-bivshata-dzhenifer-garner-foto-05.jpg

Продолжува на следната страница...Би можело да ве интересира:

Метју Пери објавувал чудни фотки на Инстаграм – фановите мислат дека си ја предвидел смртта + нови д... Официјалната причина за смртта на Метју Пери сè уште не е откриена, но неговите ...
Бен Афлек насмеан покрај бившата сопруга, Бред Пит напорно работи: Фото докази дека и ѕвездите се „о... Бен Афлек стана препознатлив по неговиот „мизерен“ изглед пред папараците, но ов...
Провалил во туѓ дом без облека под дејство на дрога, 2 пати беше во затвор – Мрачното минато на Робе... Поради зависноста од дрога, Роберт Дауни Џуниор беше уапсен безброј пати, двапат...
„Ми кажа дека ќе биде со мене до крај“ – Како Мајкл Џ. Фокс ја возвишува сопругата која 30 години му... „Знаев дека може да биде само полошо. Мојата дијагноза беше конечна, но не се зн...
Не дозволува стјуардеси во авионите, го контролира што јаде, па тој се крие со бургери – Како Џеј Ло... Џеј Ло има строги правила за Бен. Тој не смее да претерува со крофните и бургери...
Лудата врска на Џеј Ло и Пи Диди: Ја уапсија заради него, исчезнувал и го барала по хотелски соби Заради него Џеј Ло беше уапсена, но му прости и му беше поддршка, тој ѝ помогна ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg