Стилот на градите на Кејти Пери


Стилот на градите на Кејти Пери

stilot-na-gradite-na-kejti-peri-1

Колку и да се необични вашите бикини и градници, сигурно не можат да се натпреваруваат со она што го имаат носено градите на Кејти Пери.

Колачиња, лижавчиња, школки, банана, јагоди, лубеници, па дури и суши, коцки, грамофонски плочи и филмски ленти. Што најдобро им стои?

stilot-na-gradite-na-kejti-peri-2

stilot-na-gradite-na-kejti-peri-3

stilot-na-gradite-na-kejti-peri-4

stilot-na-gradite-na-kejti-peri-5

stilot-na-gradite-na-kejti-peri-6

stilot-na-gradite-na-kejti-peri-7

stilot-na-gradite-na-kejti-peri-8

stilot-na-gradite-na-kejti-peri-9

stilot-na-gradite-na-kejti-peri-10

stilot-na-gradite-na-kejti-peri-11

stilot-na-gradite-na-kejti-peri-12

stilot-na-gradite-na-kejti-peri-13

stilot-na-gradite-na-kejti-peri-14

stilot-na-gradite-na-kejti-peri-15

stilot-na-gradite-na-kejti-peri-16

Би можело да ве интересира:

Светки, гламур, елеганција: Ѕвездите примерни на црвениот тепих на Оскари 2018 На 4-ти март, се одржа церемонијата за ’90-ите Академски награди, каде се собра ...
Најубавите парови кои се појавија на Мет Гала 2018 (фото) Црвениот тепих на Мет Галата не ги разочара љубителите на модата, со оглед на то...
Бикини кралицата Кендал Џенер си фати една година помладо момче кошаркар (фото) Често ја поврзуваа со жени, како со моделот Кара Делевињ, но сега Кендал си фати...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg