Што е со чизмите на Кендал Џенер? (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 29-03-2020
ВОЗАЧИ 27-03-2020


Што е со чизмите на Кендал Џенер? (фото)

Кендал Џенер со најновото појавување во Париз, предизвика многу нови прашања. Едно од главните беше - што е со чизмите? И дали воопшто се чизми?

sto-e-so-cizmite-na-kendall-jenner-001.jpg

Кендал се подготвува за да прошета на нејзиното второ шоу за Victoria’s Secret, а во слободното време сака да шета чудни модни комбинации.

Ако го игнорираме фактот дека на крајот на ноември искомбинира тексас шорцеви со топол црн капут, ни остануваат кожните Лобутин чизми над коленици.

Дефинитивно најчудниот модел на чизми над колено кои сме ги виделе сезонава:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Нови фотки од синчето на Тамара Тодевска Нашата евровизиска претставничка е горда мајка на Хана и Дарен и постојано прика...
Кендал Џенер со другарките на Миконос (фото) Како и многу други ѕвезди, и Кендал летово не пропушти прилика да се сонча и да ...
Провокативна трудница: Криси Тајген полугола во кујна Криси Тајген не е од оние кои го држат животот во приватност и е секогаш многу о...

Спонзорирани линкови: