Први фотки од розовата baby shower забава на Кајли Џенер
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
vozac na kamion 22-06-2018
magacioner 22-06-2018


Први фотки од розовата baby shower забава на Кајли Џенер

Гласините за бременоста на Кајли Џенер се раширија пред 2 месеца, а неодамна се појавија и првите папарацо фотки кои се првата потврда, иако нема официјални информации.

kylie-jenner-organizirashe-nejzina-baby-shower-zabava-foto-01.jpg

Нејзината сестра, Ким Кардашијан, викендов организираше baby shower забава за третото дете од сурогат мајка, а ден потоа, 20-годишната Кајли, наводно организирала сопствена baby shower забава.

Во палатата во Калифорнија, Кајли беше забележана во свилени пижами во дворот кој беше целосно декориран со розови цвеќиња, голем бар, неколку бели маси, а базенот исто така беше исполнет со цвеќиња.

Според извор за People, темата на baby shower забавата била „пижама забава“, каква што организираше Ким во 2015-та за втората бременост.

Папарацо фотки од забавата на Кајли Џенер:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ѕвезди на кои треба да им се забрани Фотошоп И славните понекогаш сакаат да го прикажат нивниот живот на социјалните мрежи ка...
Ким Кардашијан и Канје Вест го добија своето трето дете од сурогат мај... Ким Кардашијан и Канје Вест се пресреќни поради приновата, а Норт и Сент поради ...
Ким Кардашијан позира гола за парфемот кој ќе биде во облик на нејзино... Ким Кардашијан им дозволи на фановите да ѕирнат во процесот на креирање на новат...