Фотки и видео од првата фотосесија: Џорџина Родригез ја претстави ќеркичката Алана Мартина


Фотки и видео од првата фотосесија: Џорџина Родригез ја претстави ќеркичката Алана Мартина

Џорџина Родригез за првпат на светот му ја претстави малечката Алана Мартина преку фотосесијата за шпанскиот магазин Hola!

fotki-i-video-od-prvata-fotosesija-georgina-rodriguez-ja-pretstavi-kerkickata-alana-martina-001.jpg

Зборувајќи за мајчинството, таа вели: „Среќна сум, преполна со љубов во секоја пора од мојата кожа.“

Доказ за љубовта и поврзаноста со нејзината ќеркичка Алана се и првите фотки и видеото за време на снимањето на едиторијалот.

Кристијано овојпат не се појави во фотосесијата и остави Џорџина и Алана Мартина да имаат мајка-ќерка момент за паметење:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џорџина Родригез објави секси видео како вежба со децата Џорџина Родригез, и покрај обврските со 4-те деца, наоѓа време за да го одржува ...
Доказ дека Блу Ајви е копија на мама Бијонсе (фото) Иако можеби навидум не изгледа така, дечињата знаат да бидат вистинска копија на...
Ѕвезди на кои треба да им се забрани Фотошоп И славните понекогаш сакаат да го прикажат нивниот живот на социјалните мрежи ка...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg