Роналдо и Џорџина разменуваат нежности и уживаат во вода на одмор на Ибица (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 29-03-2020
ВОЗАЧИ 27-03-2020


Роналдо и Џорџина разменуваат нежности и уживаат во вода на одмор на Ибица (фото)

Џорџина Родригез се породи во ноември 2017 и оттогаш постојано се одржува во форма.

ronaldo-i-georgina-razmenuvaat-nezhnosti-i-uzhivaat-vo-voda-na-odmor-na-ibica-foto-01.jpg

Таа и Роналдо имаат само едно заедничко дете, ќерката Алана Мартина, но живеат со сите 4 деца на фудбалерот и се обидуваат секое слободно време да го поминат заедно со семејството.

Последна фотка која Кристијано ја објави е заедно со Џорџина, близнаците Ева и Матео и со Алана Мартина, веројатно по одморот на Ибица.

View this post on Instagram

Good morning ☀️ ☀️ ☀️ ☀️

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

33-годишната фудбалска ѕвезда и неговата 23-годишна девојка, деновиве ги покажаа згодните тела додека се бакнуваа и уживаа во вода.

Сепак тие не биле сами, со оглед на тоа што на фотките на плажа се гледа и Кристијано Јуниор, како и неколку нивни пријатели.

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џорџина Родригез објави секси видео како вежба со децата Џорџина Родригез, и покрај обврските со 4-те деца, наоѓа време за да го одржува ...
Рај за жени: Кристијано Роналдо полугол шета низ хотел (видео) Роналдо на Инстаграм објави видео како по долна облека го бара „својот спас“ во ...
Ирина Шајк со Бредли Купер и неговата мини копија, ќеркичката Леа, на плажа во Лос Анџелес (фото) Бредли Купер и Ирина Шајк се пример за среќно, славно семејство кое навистина зн...

Спонзорирани линкови: