Аријана Гранде го носела вереничкиот прстен цели 10 дена, пред сите да забележат
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Komercija 25-05-2019


Аријана Гранде го носела вереничкиот прстен цели 10 дена, пред сите да забележат

Во понеделникот се откри љубовната тајна на Аријана Гранде - дека е верена за момчето Пит Дејвидсон, со кого е во врска само неколку недели.

arijana-grande-10-dena-go-nosela-verenickiot-prsten-pred-site-da-zabelezat-001.jpg

И додека сите се во исчекување за деталите, фотките откриваат дека Аријана на себе го имала прстенот уште на 2-ри јуни, на настап во Лос Анџелес.

Вереничкиот прстен имa облик на солза, 4,4-каратен дијамант и основа од платина, а бил изработен по нарачка кон крајот на месец мај.

arijana-grande-10-dena-go-nosela-verenickiot-prsten-pred-site-da-zabelezat-2.jpg

Фотки од настапот на кои јасно се гледа истиот прстен на раката на Аријана:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Сите работи кои ги знаеме досега за врската на Бред Пит и Шарлиз Терон Сите зборуваат за врската на Шарлиз Терон и Бред Пит, иако тие успешно се кријат...
Славни парови кои глумеа дека се заљубени заради лични интереси Постојат холивудски двојки кои се како создадени едни за други. Но, има и такви,...
51-годишниот Дејвид Гета не може да ги тргне рацете од својата згодна ... Иако се 4 години заедно и 24 години разлика, страста во нивната врска е како и п...