Аријана Гранде го носела вереничкиот прстен цели 10 дена, пред сите да забележат


Аријана Гранде го носела вереничкиот прстен цели 10 дена, пред сите да забележат

Во понеделникот се откри љубовната тајна на Аријана Гранде - дека е верена за момчето Пит Дејвидсон, со кого е во врска само неколку недели.

arijana-grande-10-dena-go-nosela-verenickiot-prsten-pred-site-da-zabelezat-001.jpg

И додека сите се во исчекување за деталите, фотките откриваат дека Аријана на себе го имала прстенот уште на 2-ри јуни, на настап во Лос Анџелес.

Вереничкиот прстен имa облик на солза, 4,4-каратен дијамант и основа од платина, а бил изработен по нарачка кон крајот на месец мај.

arijana-grande-10-dena-go-nosela-verenickiot-prsten-pred-site-da-zabelezat-2.jpg

Фотки од настапот на кои јасно се гледа истиот прстен на раката на Аријана:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Љубов без секс: Познати парови кои се „чувале“ за првата брачна ноќ Интимниот однос претставува исклучително важен чин за некои славни личности. Зат...
Хари не чул за дезодоранс, Лео се тушира двапати неделно: Најодвратнит... Кога ќе ги видите на црвениот тепих, нема човек што не би помислил дека ѕвездите...
Славни парови кои глумеа дека се заљубени заради лични интереси Постојат холивудски двојки кои се како создадени едни за други. Но, има и такви,...