Викторија Бекам му покажува љубов на Дејвид, додека ја слават 19-тата годишнина од брак


Викторија Бекам му покажува љубов на Дејвид, додека ја слават 19-тата годишнина од брак

Дејвид и Викторија остро се спротивставуваат на гласините дека нивниот брак се држи на стаклени нозе со серија романтични фотки и љубовни изјави.

viktorija-bekam-mu-pokazuva-ljubov-na-david-dodeka-ja-slavat-19tata-godisnina-od-brak-001.jpg

На денот на нивната 19-та годишнина од брак, Дејвид и Викторија денот го поминаа во романтична атмосфера во Лондон.

44-годишната дизајнерка јавно му покажуваше љубов на 43-годишниот фудбалер, па така настанаа и папарацо фотките во продолжение:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Фотки од празничниот семеен одмор на Бекамови (фото) Дејвид и Викторија Бекам новата година ја прославија како вистинско среќно семеј...
Дејвид Бекам e супер кул татко на тениски меч во Лондон (фото) 15-годишниот Ромео, второто најстаро дете на Бекам, дефинитивно има од кого да у...
Принцот Хари го влече татка си на санка, Барак Обама клечи пред Мишел ... Мерилин Монро без шминка, Ким Кардашијан на 17 години и Мадона со темна коса... ...