Викторија Бекам му покажува љубов на Дејвид, додека ја слават 19-тата годишнина од брак
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Чувар 22-07-2019
Sales Assistant 22-07-2019


Викторија Бекам му покажува љубов на Дејвид, додека ја слават 19-тата годишнина од брак

Дејвид и Викторија остро се спротивставуваат на гласините дека нивниот брак се држи на стаклени нозе со серија романтични фотки и љубовни изјави.

viktorija-bekam-mu-pokazuva-ljubov-na-david-dodeka-ja-slavat-19tata-godisnina-od-brak-001.jpg

На денот на нивната 19-та годишнина од брак, Дејвид и Викторија денот го поминаа во романтична атмосфера во Лондон.

44-годишната дизајнерка јавно му покажуваше љубов на 43-годишниот фудбалер, па така настанаа и папарацо фотките во продолжение:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Дејвид Бекам на Вимблдон како излезен од модна писта (фото) Откако Меган Маркл беше критикувана за не почитување на дрес кодот на Вимблдон, ...
Досега невидени фотки од свадбата на принцот Хари и Меган, по повод пр... Романтични, емотивни и забавни – ѕирнете повторно во свадбата на Меган и Хари пр...
Фотки од детството на славните личности заради кои ќе ги засакате уште... Дали можете да ги замислите вашите омилени ѕвезди кога биле малечки? Дали мож...