Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022
Шивач/ки 08-08-2022


Кортни Кардашијан ги однесе децата на одмор со бившиот и неговата девојка, Софија Ричи (фото)

Божиќните празници навистина ги спојуваат семејствата, но понекогаш славните знаат да одат до неочекувани граници.

kortni-kardashijan-gi-odnese-decata-na-odmor-so-bivshiot-i-negovata-nova-devojka-sofija-richi-foto-001.jpg

Кортни Кардашијан ги однесе нејзините три деца на одмор во Канкун, заедно со нивниот татко, Скот Дисик и неговата девојка, Софија Ричи.

Иако децата секогаш треба да бидат на прво место и за нивно добро родителите да одржуваат добри односи, сепак многумина сметаат дека ова е премногу.

Кортни и девојката на нејзиниот поранешен партнер очигледно не се гледаат како сопернички, па уживаат во дружењето, и се забележани како се сончаат, разговараат и си играат со децата, а во еден момент беа фотографирани двете девојки заедно покрај Скот. 

Клое пак, ја искористи приликата да ги пофали родителите за нивната зрелост, и за тоа што ги ставаат децата на прво место.

Фантастична тројка – Скот Дисик со поранешната и сегашната девојка:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

12 фото докази дека Кејт Мидлтон е совршена во улогата на мајка Знае како да се справи со изливите на бес на децата без паника. Одлична е и во о...
Тревис побарал дозвола да се ожени со Кортни, на гробот на татко ѝ, не ѝ ги викнал децата – нови дет... Тревис Баркер побарал дозвола од Крис Џенер, но и од починатиот татко на Кортни ...
Ирина Шајк е бикини божица на јахта на Ибица, додека Бредли Купер мака мачи со двојникот криминалец ... За Ирина Шајк очигледно периодов важи фразата „сингл и среќна“. Таа ужива на лет...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg