Семејните фотки на 29-годишниот модел кој се омажи со 65-годишен бизнисмен, откако станаа родители


Семејните фотки на 29-годишниот модел кој се омажи со 65-годишен бизнисмен, откако станаа родители

Браковите со голема разлика во години секогаш предизвикуваат бурни реакции во општеството.

semejnite-fotki-na-26-godisniot-model-koj-se-omazi-so-62-godisen-biznismen-otkako-stanaa-roditeli-001.jpg

Додека некои ја поддржуваат љубовта, други се сомневаат дека воопшто се работи за емоции.

Таков беше и случајот кога во 2016-та година се прочу за бракот на тогаш 26-годишната Ксенија Дели и 62-годишниот бизнисмен.

Ксенија како помлада работела како келнерка, но откако се појави во спотот на Џастин Бибер, стана сензација, со оглед на нејзините совршени пропорции.

Очигледно, „му паднала во око“ и на сега веќе 65-годишниот милијардер, кој почнал да ја опсипува со подароци – од накит и скапи автомобили, до приватен авион. Многу брзо потоа, ја запросил со скап прстен.

Во 2016-та имаа луксузна венчавка на Санторини, а летото во 2018-та станаа родители на нивната ќеркичка Анастасија.

Патем, Ксенија беше исклучително згодна трудница:

View this post on Instagram

🍊🍊🍊🍊

A post shared by Xenia Deli (@xeniadeli) on

View this post on Instagram

Blessed 🤰🏽🐣❤️🤗

A post shared by Xenia Deli (@xeniadeli) on

Фотките откако „необичниот пар“ доби ќеркичка, се на следната страна...Би можело да ве интересира:

78-годишниот Ал Пачино си фати 39 години помлада девојка: Која е Метал... Актерката позната по серијата „Weeds“ му го освои срцето на Ал Пачино, а парот в...
51-годишниот Дејвид Гета со 24 години помладата девојка на плажа на Ма... Во минималистичко бело бикини бринетата со француско потекло го покажа своето то...
Фотки од детството на славните личности заради кои ќе ги засакате уште... Дали можете да ги замислите вашите омилени ѕвезди кога биле малечки? Дали мож...