Сите работи кои ги знаеме досега за врската на Бред Пит и Шарлиз Терон
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


Сите работи кои ги знаеме досега за врската на Бред Пит и Шарлиз Терон

Сите зборуваат за врската на Шарлиз Терон и Бред Пит, иако тие успешно се кријат од јавноста.

site-raboti-koi-gi-znaeme-dosega-za-vrskata-na-bred-pit-i-sharliz-teron-01.jpg

Сепак, малку по малку, светските медиуми успеваат да откријат по некоја информација.

Досега од сите информации, може да создадеме некоја слика за нивната врска, иако уште не сме ги виделе заедно и не потврдиле ништо.

Многумина сакаат што побрзо да дознаат нешто повеќе за нивната врска, а во продолжение ги истакнуваме сите работи што досега ги знаеме.

Сите работи што се досега познати за односот на Шарлиз и Пит:

1. Бред и Шарлиз прво биле пријатели и со тек на време повеќе се зближиле.

site-raboti-koi-gi-znaeme-dosega-za-vrskata-na-bred-pit-i-sharliz-teron-02.jpg

2. Шон Пен, поранешниот вереник на Шарлиз, наводно ги споил.

site-raboti-koi-gi-znaeme-dosega-za-vrskata-na-bred-pit-i-sharliz-teron-03.jpg

3. Во изминатиот месец, парот поминувал многу време заедно и биле забележани во Chateau Marmont во Лос Анџелес.

site-raboti-koi-gi-znaeme-dosega-za-vrskata-na-bred-pit-i-sharliz-teron-04.jpg

4. Анџелина Џоли не е фан на Шарлиз и во минатото имале несогласувања.

site-raboti-koi-gi-znaeme-dosega-za-vrskata-na-bred-pit-i-sharliz-teron-05.jpg

5. Шарлиз не е заинтересирана за несериозни гледања, па веројатно се работи за посериозна врска.

site-raboti-koi-gi-znaeme-dosega-za-vrskata-na-bred-pit-i-sharliz-teron-06.jpg

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Зошто Бредли Купер и Лејди Гага нема да бидат добар пар? Неверојатната хемија помеѓу нив не би имала долг животен век. Двајцата останаа с...
Лејди Гага не може да ги тргне рацете од новото момче, Бредли Купер е ... 33-годишната пејачка во сексапилно издание ужива во друштво на новото момче. Дал...
Сите насловни кои тврдат дека Лејди Гага и Бредли Купер живеат заедно ... Гласините за Лејди Гага и Бредли Купер не престануваат, а странските медиуми шпе...