Папарацо фотки од Бред Пит на роденденската прослава на Џенифер Анистон
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 24-04-2019
Возач 24-04-2019
Монтажер 24-04-2019


Папарацо фотки од Бред Пит на роденденската прослава на Џенифер Анистон

Најновите папарацо фотки од Бред Пит и Џенифер Анистон на исто место, ги поттикнаа шпекулациите дека има шанси најголемата холивудска романса повторно да се реализира.

paparaco fotki od bred pit na rodendenskata proslava na jennifer aniston 001 copy

55-годишниот актер, кој наводно се состанува со Шарлиз Терон од почетокот на оваа година, беше забележан како влегува во локалот каде Џенифер Анистон го славеше 50-тиот роденден.

На роденденската прослава присуствуваа и имиња како Џорџ и Амал Клуни, Елен Деџенерис, Гвинет Полтроу...

Сепак, папараците се фокусираа на Бред Пит, кој наводно се обидел да се сокрие по секоја цена:

Brad Pitt Jennifer Aniston 50th Birthday Party Pictures

9615872 6687485 Still friends Brad Pitt in flat cap center snuck into the star s a 33 1549793548638

0 PAY Brad Pitt attends Jennifer Anistons 50th birthday party at the Sunset Towers Hotel

9615476 6687485 Birthday couture Jennifer showed up to her own party is a stylis a 21 1549793548627

Би можело да ве интересира:

Фотки од првиот роденден на Чикаго Вест со тема „Алиса во земјата на ч... Пред десетина дена, Ким Кардашијан и Канје Вест организираа забава за првиот род...
16 фотки кои ќе ве потсетат како изгледаа славните пред стилистите да ... Сега ги гледаме средени од глава до пети, но дали се сеќавате како изгледаа слав...
Кортни Кокс ѝ пишала на ќерка си „Те сакам“, на чекор од рушење на ави... Кортни Кокс и Џенифер Анистон се блиски пријателки, па Кортни не само што присус...