Моден погодок или утка: Џеј Ло со огромен шешир, Алекс во шарено сако на Греми 2019
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


Моден погодок или утка: Џеј Ло со огромен шешир, Алекс во шарено сако на Греми 2019

Некои ги опишаа како најдобро облечен и стилски пар, други пак, ги ставија Алекс и Џеј Ло во ист „кош“ со најлошо облечените на Греми 2019.

moden-pogodok-ili-utka-j-lo-so-ogromen-sheshir-aleks-vo-shareno-sako-na-gremi-2019-01.jpg

Џенифер Лопез и нејзиниот сакан, Алекс Родригез, на сите настани се појавуваат заедно и успеваат да го свртат вниманието кон нив.

Тие секогаш изгледаат средено од глава до пети, иако понекогаш можеби знаат да претераат, сепак уживаат во својот изглед, па не пропуштаат да си направат по некоја фотка еден на друг. 

moden-pogodok-ili-utka-j-lo-so-ogromen-sheshir-aleks-vo-shareno-sako-na-gremi-2019-02.jpg

На Греми наградите, Џеј Ло се појави во долг неутрален фустан без ракаво, комбинирано со огромен шешир кој ѝ го покрива цело лице, а Алекс пак, црно-белата комбинација ја надополнил со колоритно сако.

И додека фановите се воодушевени од нивниот изглед, другите сметаат дека парот направил модна утка, исто како и Кајли Џенер и Карди Би.

Како изгледаше парот на Греми 2019:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џеј Ло со длабоко деколте и перика од кристали, покрај тазе вереникот ... Пред 20 години таа првпат присуствуваше на најголемата модна вечер, а оваа годин...
Алекс Родригез дома си пронајде 17 години стара фотка со автограм од Џ... Судбината има чудни планови. Алекс Родригез сигурно не замислувал дека поп диват...
Ретро фотки со коса од Вин Дизел, Џејсон Стејтам и уште 4 ѕвезди кои д... Тие се секси и самоуверени и се слабост на многу жени ширум светот... Но, како и...