Што прави Кијану Ривс кога позира со жени - фановите го забележаа истиот потег на сите фотки
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Монтер 23-06-2019


Што прави Кијану Ривс кога позира со жени - фановите го забележаа истиот потег на сите фотки

Актерот важи за еден од најдобродушните мажи во Холивуд, а со ваквиот гест предизвика лавина од коментари и прашања на социјалните мрежи.

shto-pravi-kijanu-rivs-koga-pozira-so-zheni-fanovite-go-zabelezhaa-istiot-poteg-na-site-fotki-001.jpg

„Погледнете му ја десната/левата рака!“, „Можеби се обидува да избегне обвинение?!“, „Ма, тој е вистински џентлмен!“, „Ова е доказ во случај на тужба.“, „Пази да не го осудат.“, „Знае дека во спротивно би го прогласиле за сексист.“ и „Дефинитивно е пречиста душа за овој свет!“.

shto-pravi-kijanu-rivs-koga-pozira-so-zheni-fanovite-go-zabelezhaa-istiot-poteg-na-site-fotki-2.jpg

shto-pravi-kijanu-rivs-koga-pozira-so-zheni-fanovite-go-zabelezhaa-istiot-poteg-na-site-fotki-3.jpg

Ова се само дел од реакциите на луѓето, откако од фановите беше воочен еден невообичаен детаљ на повеќето фотографии каде ѕвездата е во придружба на обожавателки или колешки, односно припаднички на понежниот пол.

shto-pravi-kijanu-rivs-koga-pozira-so-zheni-fanovite-go-zabelezhaa-istiot-poteg-na-site-fotki-4.jpg

Што прави Кијану Ривс кога позира со жени? Избегнува да ги допира по телото, иако навидум се чини дека ги прегрнува. 54-годишниот актер цело време ги држи рацете оддалечени од нивните половини. Веројатно е вистински кавалер, па смета дека физичкиот контакт е непримерен.

shto-pravi-kijanu-rivs-koga-pozira-so-zheni-fanovite-go-zabelezhaa-istiot-poteg-na-site-fotki-5.jpg

shto-pravi-kijanu-rivs-koga-pozira-so-zheni-fanovite-go-zabelezhaa-istiot-poteg-na-site-fotki-6.jpg

А, можеби и навистина се плаши од осуди во јавноста. Какво е вашето мислење за неговиот потег?

shto-pravi-kijanu-rivs-koga-pozira-so-zheni-fanovite-go-zabelezhaa-istiot-poteg-na-site-fotki-7.jpg

M. A. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Еден потег ја чини кариера - како потона една од најдобрите кинески ак... Поради затајување на данок една од омилените кинески актерки сега треба да плати...
Како Кијану Ривс и Лиам Нисон ги изгубија саканите и зошто не се ожени... Двајцата актери ја имале својата голема љубов во животот, која за жал завршила т...
Славни жени кои од љубовници станаа сопруги Дефиницијата за брак во Холивуд драстично се разликува од онаа секојдневната и п...