Зошто Бредли Купер и Лејди Гага нема да бидат добар пар?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
PPC Specialist 19-08-2019
Возач 19-08-2019


Зошто Бредли Купер и Лејди Гага нема да бидат добар пар?

Неверојатната хемија помеѓу нив не би имала долг животен век. Двајцата останаа сингл, но зошто заедно не би успеале?

zoshto-bredli-kuper-i-lejdi-gaga-nema-da-bidat-dobar-par-01.jpg

Кога осамна информацијата дека раскинале Ирина Шајк и Бредли Купер, фановите веднаш помислија на љубовен триаголник.

Хемијата помеѓу Бредли и ко-ѕвездата од „A Star is Born“ Лејди Гага поттикна многу гласини. Тие ја негираа врската, но токму во тој период двајцата останаа сингл.

Гага и Бредли се запознаа пред неколку години, но по повод снимањето на филмот минаа месеци и месеци заедно. Заедно гостуваа во емисии и имаа настапи.

zoshto-bredli-kuper-i-lejdi-gaga-nema-da-bidat-dobar-par-05.jpg

Но, зошто врската на Гага и Бредли не би успеала? Зошто врската од старт e осудена на пропаст?

Дури и да почнат врска, Лејди Гага ќе биде обвинувана за разделба на едно семејство, Бредли ја има ќерката Леа со Ирина Шајк. На социјалните мрежи кај фановите од старт ќе има тензија против парот.

zoshto-bredli-kuper-i-lejdi-gaga-nema-da-bidat-dobar-par-06.jpg

Плус, нивните пренатрупани распореди и кариери со интензивно темпо ќе им прават проблеми. Проектите неретко ќе ги носат на различни страни од светот и нема да минуваат доволно време заедно.

„Бредли по разделбата со мајката на неговото дете останува најмногу фокусиран на работата и во моментов се обидува да ја искористи секоја можна шанса за да ја унапреди“, тврди извор близок до актерот.

zoshto-bredli-kuper-i-lejdi-gaga-nema-da-bidat-dobar-par-04.jpg

Приоритет му е да одржи здрав однос со малата Леа и неодамна, додека Ирина работеше модна кампања на Исланд, Бредли со Леа беше на краток одмор покрај едно езеро во Калифорнија.

Заеднички фотки од Гага и Купер на следната страна...Би можело да ве интересира:

Лејди Гага со мајка ѝ, Бредли Купер со прекрасната Ирина Шајк на NBR a... Лејди Гага се одлучи за сексапил и гламур од стариот Холивуд, додека Ирина Шајк ...
Лејди Гага не може да ги тргне рацете од новото момче, Бредли Купер е ... 33-годишната пејачка во сексапилно издание ужива во друштво на новото момче. Дал...
Сите насловни кои тврдат дека Лејди Гага и Бредли Купер живеат заедно ... Гласините за Лејди Гага и Бредли Купер не престануваат, а странските медиуми шпе...