Зошто Бредли Купер и Лејди Гага нема да бидат добар пар?


Зошто Бредли Купер и Лејди Гага нема да бидат добар пар?

Неверојатната хемија помеѓу нив не би имала долг животен век. Двајцата останаа сингл, но зошто заедно не би успеале?

zoshto-bredli-kuper-i-lejdi-gaga-nema-da-bidat-dobar-par-01.jpg

Кога осамна информацијата дека раскинале Ирина Шајк и Бредли Купер, фановите веднаш помислија на љубовен триаголник.

Хемијата помеѓу Бредли и ко-ѕвездата од „A Star is Born“ Лејди Гага поттикна многу гласини. Тие ја негираа врската, но токму во тој период двајцата останаа сингл.

Гага и Бредли се запознаа пред неколку години, но по повод снимањето на филмот минаа месеци и месеци заедно. Заедно гостуваа во емисии и имаа настапи.

zoshto-bredli-kuper-i-lejdi-gaga-nema-da-bidat-dobar-par-05.jpg

Но, зошто врската на Гага и Бредли не би успеала? Зошто врската од старт e осудена на пропаст?

Дури и да почнат врска, Лејди Гага ќе биде обвинувана за разделба на едно семејство, Бредли ја има ќерката Леа со Ирина Шајк. На социјалните мрежи кај фановите од старт ќе има тензија против парот.

zoshto-bredli-kuper-i-lejdi-gaga-nema-da-bidat-dobar-par-06.jpg

Плус, нивните пренатрупани распореди и кариери со интензивно темпо ќе им прават проблеми. Проектите неретко ќе ги носат на различни страни од светот и нема да минуваат доволно време заедно.

„Бредли по разделбата со мајката на неговото дете останува најмногу фокусиран на работата и во моментов се обидува да ја искористи секоја можна шанса за да ја унапреди“, тврди извор близок до актерот.

zoshto-bredli-kuper-i-lejdi-gaga-nema-da-bidat-dobar-par-04.jpg

Приоритет му е да одржи здрав однос со малата Леа и неодамна, додека Ирина работеше модна кампања на Исланд, Бредли со Леа беше на краток одмор покрај едно езеро во Калифорнија.

Заеднички фотки од Гага и Купер на следната страна...Би можело да ве интересира:

Ирина Шајк со Бредли Купер и неговата мини копија, ќеркичката Леа, на плажа во Лос Анџелес (фото) Бредли Купер и Ирина Шајк се пример за среќно, славно семејство кое навистина зн...
Познати парови кои имале „секс без обврски“ На секој може да му се случи да се напие малку повеќе и да заврши во к...
Лејди Гага со мајка ѝ, Бредли Купер со прекрасната Ирина Шајк на NBR awards Лејди Гага се одлучи за сексапил и гламур од стариот Холивуд, додека Ирина Шајк ...