Тие одлучуваат кога да оди на турнеи и облекуваат што сакаат - Како Пинк ги воспитува нејзините деца?


Тие одлучуваат кога да оди на турнеи и облекуваат што сакаат - Како Пинк ги воспитува нејзините деца?

Кога таа е зафатена, сопругот секогаш е тука за нивните деца

tie-odluchuvaat-koga-da-odi-na-turnei-i-oblekuvaat-shto-sakaat-kako-pink-gi-vospituva-nejzinite-deca-07.jpg

Сака да си игра со нејзините деца на секој можен начин

tie-odluchuvaat-koga-da-odi-na-turnei-i-oblekuvaat-shto-sakaat-kako-pink-gi-vospituva-nejzinite-deca-08.jpg

Им плете ќебенца на децата

tie-odluchuvaat-koga-da-odi-na-turnei-i-oblekuvaat-shto-sakaat-kako-pink-gi-vospituva-nejzinite-deca-09.jpg

Вози мотоцикли со нејзините деца, иако добива многу негативни коментари

tie-odluchuvaat-koga-da-odi-na-turnei-i-oblekuvaat-shto-sakaat-kako-pink-gi-vospituva-nejzinite-deca-10.jpg

Нејзините деца имаат средба со кенгури

tie-odluchuvaat-koga-da-odi-na-turnei-i-oblekuvaat-shto-sakaat-kako-pink-gi-vospituva-nejzinite-deca-11.jpg

М. М. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Зошто Пинк никогаш повеќе нема да објавува фотки од своите деца? „Каква мајка си ти?“ - Луѓето се многу силни и некултурни кога се анонимни. Нави...
Славни личности кои сакаат да се прошетаат без долна облека Кога аутфитот го наложува тоа или дамите сакаат да се чувствуваат слободно – гол...
Трета среќа со помлад дечко: Кортни Кардашијан се гледа со религиозен фраер (фото) Новиот избраник на старлетата е голем верник. Наспроти разликата од дванаесет го...