Кој е Емир Ујар, турскиот бизнисмен кој ја улови Адријана Лима?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Продавач 19-07-2019


Кој е Емир Ујар, турскиот бизнисмен кој ја улови Адријана Лима?

Нивната љубовна врска стана официјална, односно јавна, со нивното појавување на Миконос пред само неколку дена.

koj-e-emir-ujar-turskiot-biznismen-koj-ja-ulovi-adrijana-lima-001.jpg

Но, кој е новиот маж во животот на Адријана Лима?

Емир Ујар има 37 години и е добро познат турски бизнисмен со полна сметка во банка.

Сопственик е на ланец хотели лоцирани во Венеција.

Парот, случајно или не, за првпат беше забележан во Венеција, на интимна вечера:

koj-e-emir-ujar-turskiot-biznismen-koj-ja-ulovi-adrijana-lima-01.jpg

koj-e-emir-ujar-turskiot-biznismen-koj-ja-ulovi-adrijana-lima-02.jpg

koj-e-emir-ujar-turskiot-biznismen-koj-ja-ulovi-adrijana-lima-03.jpg

koj-e-emir-ujar-turskiot-biznismen-koj-ja-ulovi-adrijana-lima-04.jpg

koj-e-emir-ujar-turskiot-biznismen-koj-ja-ulovi-adrijana-lima-05.jpg

koj-e-emir-ujar-turskiot-biznismen-koj-ja-ulovi-adrijana-lima-06.jpg

koj-e-emir-ujar-turskiot-biznismen-koj-ja-ulovi-adrijana-lima-07.jpg

koj-e-emir-ujar-turskiot-biznismen-koj-ja-ulovi-adrijana-lima-08.jpg

koj-e-emir-ujar-turskiot-biznismen-koj-ja-ulovi-adrijana-lima-09.jpg

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Татко на 69 години: Ричард Гир доби син со 33 години помладата сопруга 69-годишниот Ричард Гир и 35-годишната Алехандра Силва го добија нивното прво за...
Фотки од првиот роденден на Чикаго Вест со тема „Алиса во земјата на ч... Пред десетина дена, Ким Кардашијан и Канје Вест организираа забава за првиот род...
По 15 години молк, мajката на Кејт Мидлтон го даде првото интервју - к... Мајката на Кејт и Пипа Мидлтон го даде првото интервју и проговори за тоа колку ...