Дејвид Бекам на Вимблдон како излезен од модна писта (фото)


Дејвид Бекам на Вимблдон како излезен од модна писта (фото)

Откако Меган Маркл беше критикувана за не почитување на дрес кодот на Вимблдон, Дејвид Бекам им одржа модна лекција на сите мажи.

dejvid-bekam-na-vimbldon-kako-izlezen-od-modna-pista-foto-01.jpg

Дејвид Бекам никогаш не разочарува со неговиот стил и секогаш знае да им одржи по некоја лекција на мажите за тоа како треба да изгледаат.

Дотеран во одело со кравата, поранешниот фудбалер се појави на Вимблдон заедно со неговата мајка.

Ова е настан на кој богатите и славните се појавуваат средени од глава до пети, па за време на мечот, Бекам се дружеше со Ричард и Холи Бренсон.

Неколку дена претходно, Меган Маркл неочекувано се појави на Вимблдон, но беше искритикувана за изборот на лежерна облека.

dejvid-bekam-na-vimbldon-kako-izlezen-od-modna-pista-foto-02.jpg

Дејвид Бекам одржа модна лекција на Вимблдон:

M. M. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

10 причини зошто Бруклин Бекам нема да биде ѕвезда како Викторија и Де... Тој се обидува да го промовира својот талент за фотографија, има девојка модел и...
Адријана Лима е божица со природна шминка на гала во Монте Карло (фото... Облечена во светло розов фустан со впечатливи детали, фатена коса и минимална шм...
Меган Маркл со балетанки на бејзбол меч без бебето Арчи (фото) Меган Маркл е на породилно отсуство до есен, но таа се појави на бејзбол меч со ...