Изабел Гулар го живее летниот сон - Инстаграм разгледници од Миконос, Париз, Позитано
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


Изабел Гулар го живее летниот сон - Инстаграм разгледници од Миконос, Париз, Позитано

Бразилската манекенка која сите на знаеме како ангел на Victoria’s Secret летово живее живот од соништата.

izabel-gular-go-zivee-letniot-son-instagram-razglednici-od-mikonos-pariz-pozitano-001.jpg

Летната приказна ѝ започна уште кон крајот на јуни, на Миконос, и сè уште трае, но сега се префрли низ Италија.

Попатно застана во Париз, Капри, Сардинија, и направи колоритни разгледници од секоја дестинација.

Убедливо најубавите патувачки фотки ова лето ги има згодната Изабел:

View this post on Instagram

Summer Vibes ☀️ Take 3 #Mykonos

A post shared by Izabel Goulart (@izabelgoulart) on

View this post on Instagram

Neon vibes 🔫🎾💚 Take 3 #summer #mood

A post shared by Izabel Goulart (@izabelgoulart) on

Продолжува на следна страна...Би можело да ве интересира:

„Јас сум најсреќниот човек на светот“ - Фотки на Пабло од „Млади Бунто... Се сеќавате ли на синоокото момче Пабло Бустаманте во серијата „Млади бунтовници...
Најубавите жени собрани на едно место: Гламурот на Британските модни н... Вчера се одржа една од најголемите модни свечености, Британските модени награди,...
Сите работи кои ги знаеме досега за врската на Бред Пит и Шарлиз Терон Сите зборуваат за врската на Шарлиз Терон и Бред Пит, иако тие успешно се кријат...