Како изгледаат славните личности со бричена глава? (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 23-01-2020


Како изгледаат славните личности со бричена глава? (фото)

За целите на улога во некој филм или заради личен избор – кои славни личности ја имаат избричено главата и како изгледаат без коса?

kako-izgledaat-slavnite-lichnosti-so-brichena-glava-foto-1.jpg

Кај некои мажи, избричената глава или кратката фризура изгледа многу помажествено отколку подолга коса, но дали истото важи и за жените?

На некои им стои подобро на некои полошо – што мислите вие?

Натали Портман

Даниел Редклиф

Соланж Ноулс

Џеси Џеј

Кристијан Бејл

Дејвид Бекам

Шарлиз Терон

Кара Делевињ

M. M. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Како изгледаат ќерките на славните мажи? (фото) Помеѓу славните мажи има многу горди татковци на ќерки кои ги наследиле нивните ...
Ѕвездите во издание „како за до продавница“ (фото) На црвениот тепих и на официјалните настани секогаш изгледаат совршено, но какви...
11 фото докази што сè работат асистентите на ѕвездите Од местење на чевлите на ѕвездите до држење на храната и организирање на патувањ...