18 познати личности кои се пониски отколку што мислевте
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


18 познати личности кои се пониски отколку што мислевте

Сите знаеме како изгледаат нашите омилени музичари, актери или која било позната личност. Но, ретко кога размислуваме за нивната висина.

poznati-koi-se-mnogu-poniski-otkolku-shto-mislevte-01.jpg

Токму поради тоа, голем број фанови се изненадуваат кога ќе ги видат своите идоли во живо и ќе сфатат колку се високи или ниски.

Голем дел од познатите, како Емилија Кларк или Мејси Вилијамс, се пониски од останатите, но ова само ги прави уште пошармантни.

Во продолжение погледнете ги познатите кои се пониски отколку што мислевте:

Кортни Кардашијан – 155 сантиметри

poznati-koi-se-mnogu-poniski-otkolku-shto-mislevte-02.jpg

Хилари Даф – 157 сантиметри

poznati-koi-se-mnogu-poniski-otkolku-shto-mislevte-03.jpg

Емилија Кларк – 157 сантиметри

poznati-koi-se-mnogu-poniski-otkolku-shto-mislevte-04.jpg

Ева Лонгорија – 157 сантиметри

poznati-koi-se-mnogu-poniski-otkolku-shto-mislevte-06.jpg

Кајли Миног – 152 сантиметри

poznati-koi-se-mnogu-poniski-otkolku-shto-mislevte-07.jpg

Ники Минаж – 157 сантиметри

poznati-koi-se-mnogu-poniski-otkolku-shto-mislevte-08.jpg

Аријана Гранде – 153 сантиметри

poznati-koi-se-mnogu-poniski-otkolku-shto-mislevte-09.jpg

Зои Кравиц – 157 сантиметри

poznati-koi-se-mnogu-poniski-otkolku-shto-mislevte-10.jpg

Продолжува на следната страница...Би можело да ве интересира:

Како изгледаат ѕвездите кога се гости на свадба? (фото) Ѕвездите секогаш изгледаат гламурозно на секој свечен настан и внимаваат на секо...
Како изгледаат славните дами на плажа летово? (фото) Славните дами знаат како да уживаат во животот и одморот го користат максимално....
Како изгледаат ќерките на славните мажи? (фото) Помеѓу славните мажи има многу горди татковци на ќерки кои ги наследиле нивните ...

Спонзорирани линкови: