Photoshop грешка ја издаде Кајли Џенер дека ги средувала фотките во танга бикини
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Photoshop грешка ја издаде Кајли Џенер дека ги средувала фотките во танга бикини

22-годишната милијардерка во новата луксузна вила направи фотосесија покрај базенот, но еден кикс ја издаде.

fotoshop-greshka-ja-izdade-kajli-djener-deka-gi-sreduvala-fotkite-vo-tanga-bikini-01.jpg

Кајли Џенер неодамна се всели во вила од 36.5 милиони долари во Холивуд. Во луксузниот дом таа има и базен.

22-годишната милијардерка позираше во танга бикини.

Но, на една од фотографиите има Photoshop грешка која сведочи дека Кајли најверојатно ги средувала сите фотографии пред објава. Искривен е дел од базенот.

fotoshop-greshka-ja-izdade-kajli-djener-deka-gi-sreduvala-fotkite-vo-tanga-bikini-02.jpg

Таа 20 минути по објавувањето ја избриша фотографијата.

Фотки од Кajли покрај базенот:

fotoshop-greshka-ja-izdade-kajli-djener-deka-gi-sreduvala-fotkite-vo-tanga-bikini-06.jpg

fotoshop-greshka-ja-izdade-kajli-djener-deka-gi-sreduvala-fotkite-vo-tanga-bikini-04.jpg

fotoshop-greshka-ja-izdade-kajli-djener-deka-gi-sreduvala-fotkite-vo-tanga-bikini-05.jpg

fotoshop-greshka-ja-izdade-kajli-djener-deka-gi-sreduvala-fotkite-vo-tanga-bikini-03.jpg

View this post on Instagram

taco tuesday

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Кајли Џенер си ја носи ќеркичката на работа и позира со неа на пауза (фото) Кајли Џенер тврди дека поминува многу време со ќеркичката и не се двои на неа, а...
Кајли Џенер боса и без грам шминка се прошета и покрај своите препораки да се седи дома (фото) Кајли Џенер изгледа сака да оди против себе – иако ги совеутваше фановите да ост...
Кајли Џенер (20) е бремена од раперот Тревис Скот Како што повеќе странски таблоиди потврдуваат, 20-годишната ријалити ѕвезда Кајл...

Спонзорирани линкови: