Ријана - влакна на нозете: Ѕвезди кои немаат комплекси за својот изглед
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Ријана - влакна на нозете: Ѕвезди кои немаат комплекси за својот изглед

Сиена Милер ги обожава своите мали гради, а актерот Винс Вон не се срами од деформитетот на неговиот прст.

rijana-vlakna-na-noze-dzvezdi-koi-nemaat-kompleksi-za-svojot-izgled-01.jpg

Некои познати личности тешко се справуваат кога нивните мани ќе дојдат пред очите на јавноста, но други немаат проблем со тоа.

Ѕвезди кои немаат комплекси:

Ријана – влакна на нозете

rijana-vlakna-na-noze-dzvezdi-koi-nemaat-kompleksi-za-svojot-izgled-02.jpg

Харисон Форд – лузна на брадата, резултат на сообраќајна незгода од младоста

rijana-vlakna-na-noze-dzvezdi-koi-nemaat-kompleksi-za-svojot-izgled-03.jpg

Сара Хајланд – стомаче

rijana-vlakna-na-noze-dzvezdi-koi-nemaat-kompleksi-za-svojot-izgled-04.jpg

Бела Торн – акни

rijana-vlakna-na-noze-dzvezdi-koi-nemaat-kompleksi-za-svojot-izgled-05.jpg

Леа Мишел – „несовршен“ нос

rijana-vlakna-na-noze-dzvezdi-koi-nemaat-kompleksi-za-svojot-izgled-06.jpg

Уште 4 ѕвезди на следната страна...Би можело да ве интересира:

9 ѕвезди со мани во изгледот, од кои не се срамат воопшто Парис Хилтон има „мрзливо око“, Хоакин Феникс зајачка уста, а Дензел Вашингтон к...
Ѕвезди кои во 2017 целосно го променија својот изглед Секоја девојка знае дека промената на фризурата може многу да допринесе за целос...
Славни личности кои не беа поканети на свадбата на Хари и Меган, иако се очекуваше нивното присуство Уште пред да се одржи кралската свадба, беше јасно дека ќе има многу славни личн...

Спонзорирани линкови: