Никогаш потенок струк: Адел во црн мини фустан на 32-иот роденден
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Никогаш потенок струк: Адел во црн мини фустан на 32-иот роденден

Изгледот на пејачката е изменет до непрепознатливост. Дали можевте да замислите дека Адел некогаш ќе изгледа вака?

nikogash-potenok-struk-adel-vo-crn-mini-fustan-na-32-ot-rodenden-01.jpg

Адел вчера (05.05) го одбележи својот 32-ри роденден со фотографија во црн мини фустан на која изгледа неверојатно.

Таа е послаба од кога било, а особено до израз доаѓа нејзиниот тенок струк.

„Ви благодарам за љубовта што ми ја упативте за мојот роденден. Се надевам дека сите сте безбедни и здрави во ова лудо време“, им порача поп дивата на фановите во описот на фотографијата, а им се заблагодари и на медицинските лица.

Oва е прва фотографија на Инстаграм што Адел ја објави откако ослабе:

Една нејзина пријателка објави Story, за да ѝ честита роденден, на кое исто така се гледа витката линија на Адел:

nikogash-potenok-struk-adel-vo-crn-mini-fustan-na-32-iot-rodenden-04.jpg

Како изгледаше Адел порано:

nikogash-potenok-struk-adel-vo-crn-mini-fustan-na-32-ot-rodenden-04.jpg

nikogash-potenok-struk-adel-vo-crn-mini-fustan-na-32-ot-rodenden-02.jpg

nikogash-potenok-struk-adel-vo-crn-mini-fustan-na-32-ot-rodenden-03.jpg

nikogash-potenok-struk-adel-vo-crn-mini-fustan-na-32-ot-rodenden-09.jpg

View this post on Instagram

Boston, MA / TD Garden / Sept 15

A post shared by Adele (@adele) on

Прочитајте и Страдала од постпородилна депресија, не сака брендовите да ѝ плаќаат облека – Факти за Адел кои не сте ги знаеле

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Селена Гомез и Џастин Бибер - Славни парови од минатото кои никогаш нема да ги заборавиме Холивудските врски се можеби најмалку стабилните, па ретко ќе најдете славен пар...
Адел го чепка носот, Бритни Спирс грицка нокти: Што прават славните кога никој не ги гледа? Како и сите останати луѓе, така и славните личности имаат по некоја слабост од к...
Кожено здолниште и деколте - Ирина Шајк во секси издание со маска ја шета ќерката Леа На улиците во Њујорк со својата ќерка во количка - Ирина Шајк со стајлинг кој ос...

Спонзорирани линкови: