Деми Мур, Мадона: Како изгледале познатите дами кога биле на возраст како нивните ќерки?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Деми Мур, Мадона: Како изгледале познатите дами кога биле на возраст како нивните ќерки?

Од Мелани Грифит до Синди Крафорд, колку ќерките на познатите дами личат на нив кога биле на таа возраст?

demi-mur-madona-kako-izgledale-poznatite-dami-koga-bile-na-vozrast-kako-nivnite-kjerki-01.jpg

Мајките и ќерките не само што често си личат, туку понекогаш и избираат ист пат на поле кариера во животот.

Како изгледале познатите дами кога биле колку нивните ќерки?

Синди Крафорд и Каја Гербер – 18 години

demi-mur-madona-kako-izgledale-poznatite-dami-koga-bile-na-vozrast-kako-nivnite-kjerki-02.jpg

Јоланда и Џиџи Хадид – 25 години

demi-mur-madona-kako-izgledale-poznatite-dami-koga-bile-na-vozrast-kako-nivnite-kjerki-03.jpg

Ванеса Паради и Лили-Роуз Деп – 20 години

demi-mur-madona-kako-izgledale-poznatite-dami-koga-bile-na-vozrast-kako-nivnite-kjerki-04.jpg

Мадона и Лурдес Леон – 23 години

demi-mur-madona-kako-izgledale-poznatite-dami-koga-bile-na-vozrast-kako-nivnite-kjerki-05.jpg

Уште 4 познати дами на следната страна...Би можело да ве интересира:

Како изгледале на 20 години Меган Маркл и уште 7 кралски членови Принцот Хари обожаваше луди забави кога имаше 20 години. На 34 тој е посветен на...
Познати дами кои имаат мали гради и се горди на нив И додека девојки од цел свет, за жал, се оперираат за да имаат бујно деколте как...
Славни дами кои не јадат месо Вегетаријанството стана многу популарен начин на живот во последно време и се чи...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава