9 славни парови, за кои забораваме дека имаат голема разлика во години
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


9 славни парови, за кои забораваме дека имаат голема разлика во години

Шакира е 10 години постара од своето момче Пике, а Бијонсе е 12 години помлада од Џеј Зи.

9-harmonichni-parovi-za-koi-zaboravame-deka-imaat-golema-razlika-vo-godini-01.jpg

Според едно истражување направено пред неколку години идеалната разлика во години помеѓу партнерите е 1 година и шансата за развод тогаш е најминимална, односно 3%.

Но, тоа не значи дека нема успешни парови со голема разлика во години.

Кога станува збор за љубовта, сѐ е возможно.

Познати парови кои забораваме дека имаат голема разлика во години:

Амал Клуни и Џорџ Клуни

9-harmonichni-parovi-za-koi-zaboravame-deka-imaat-golema-razlika-vo-godini-10.jpg

Џеј Зи и Бијонсе

9-harmonichni-parovi-za-koi-zaboravame-deka-imaat-golema-razlika-vo-godini-09.jpg

Рози Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам

9-harmonichni-parovi-za-koi-zaboravame-deka-imaat-golema-razlika-vo-godini-08.jpg

Рајан Рејнолдс и Блејк Лајвли

9-harmonichni-parovi-za-koi-zaboravame-deka-imaat-golema-razlika-vo-godini-07.jpg

Хиларија и Алек Болдвин

9-harmonichni-parovi-za-koi-zaboravame-deka-imaat-golema-razlika-vo-godini-06.jpg

Уште 4 парови на следната страна...Би можело да ве интересира:

Има 53 години и обожава да се слика без шминка - природните изданија на Салма Хајек Таа вели дека ги обожава деновите кога нема шминка на лицето затоа што тогаш не ...
Љубовта не познава граници: Славни парови со голема разлика во годините Кога станува збор за љубов, многу парови не обрнуваат внимание на годините и на ...
На 50 години, во патики и хеланки Џеј Ло одржа лекција за сексапил Џенифер Лопез е доказ дека годините не ви можат ништо доколку посветено работите...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава