Скромен во износени чевли: Синот на Џони Деп порасна и си фати девојка (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Скромен во износени чевли: Синот на Џони Деп порасна и си фати девојка (фото)

Џек Деп наликува на неговиот легендарен татко во младоста, но стилот му прикажува комплетна лежерност.

skromen-vo-iznoseni-chevli-sinot-na-djoni-dep-porasna-i-si-fati-devojka-foto-01.jpg

Џек Деп, синот на Џони Деп, екот на пандемијата на корона вирусот го мина во Франција со неговата сестра Лили-Роуз и нивната мајка Ванеса Паради, а деновиве е фотографиран на париските улици како се шета со неговата девојка.

18-годишниот Џек е во врска со 20-годишниот модел Камил Џенсен.

Двајцата се кежуал облечени, а скромноста на Џек се гледа и по неговите износени чевли.

Очигледно холивудскиот гламур не е привлечен за наследникот на Џони Деп.

Инаку, Џек наликува на неговиот легендарен татко во младоста.

skromen-vo-iznoseni-chevli-sinot-na-djoni-dep-porasna-i-si-fati-devojka-foto-03.jpg

skromen-vo-iznoseni-chevli-sinot-na-djoni-dep-porasna-i-si-fati-devojka-foto-02.jpg

Фотки од Џек Деп и неговата девојка:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Девојка се омажи за мажот што ѝ го спаси животот при масовното пукање во Лас Вегас Љубовта понекогаш има чудни патишта, а оваа љубов се родила при еден од најголем...
Ирина Шајк со Бредли Купер и неговата мини копија, ќеркичката Леа, на плажа во Лос Анџелес (фото) Бредли Купер и Ирина Шајк се пример за среќно, славно семејство кое навистина зн...
Како јакната на Кендал Џенер стана хит меме? (фото) Големата црвена јакна на Кендал Џенер направи твитерџиите да ја споредат дури со...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава