Емили Ратајковски ја објави најпровокативната фотографија со сопругот досега


Емили Ратајковски ја објави најпровокативната фотографија со сопругот досега

Таа е една од најубавите жени во светот, а сопругот ужива во секој миг минат со неа. Парот сака да провоцира со фотки на социјалните мрежи.

emili-ratajkovski-ja-objavi-najprovokativnata-fotografija-so-soprugot-dosega-01.jpg

Емили Ратајковски (28) дефинитивно е една од најзгодните жени на светот. Супермоделот обожава да се фотографира во бикини, a сега таа објави фотка во полу-танга бикини на која нејзиниот сопруг Себастијан ја држи во раце.

Фотографијата предизвика лавина од реакции од фановите.

emili-ratajkovski-ja-objavi-najprovokativnata-fotografija-so-soprugot-dosega-02.jpg

View this post on Instagram

Adventurin

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Уште интересни фотки од парот:

View this post on Instagram

Maldivian chicken

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

View this post on Instagram

👨‍👩‍👦

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

View this post on Instagram

🤍🤍🤍

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

View this post on Instagram

🤍

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

View this post on Instagram

We’re gross I know I know

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

View this post on Instagram

Proud wifey

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

View this post on Instagram

He knows how to hype me up

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

На следната страна најразголените фотки од Емили...Би можело да ве интересира:

Нова вљубена фотка на Игор Џамбазов и Илина Арсова - Тамара, Тијана, Весна Бејби пресреќни за нив Илина и Игор ги спојува љубовта кон природата, парот објави нова фотографија нап...
Фотка од актерот од „Game of Thrones“ и неговата сопруга како држат шолји за кафе стана вирален хит Шолјата за кафе во рацете на огромниот исландски актер изгледа како оптичка илуз...
Згодната Емили Ратајковски се сонча на плажа во Грција (фото) Откако се појави речиси гола во спотот на Робин Тике во 2013-та, Емили Ратајковс...

Најчитани неделава