Се отследија на Инстаграм, Северина објави „лажна“ фотка: 8 сигнали дека Северина и Игор Којиќ се пред развод


Се отследија на Инстаграм, Северина објави „лажна“ фотка: 8 сигнали дека Северина и Игор Којиќ се пред развод

Дали по 5 години брак дојде крај на нивната љубов? Кои настани сигнализираат дека љубовта на Северина и Игор Којиќ е готова?

se-otsledija-na-instagram-severina-objavi-lazhna-slika-signali-deka-severina-i-igor-kojikj-se-pred-razvod-01_1.jpg

Веќе неколку месеци кружат гласини дека во бракот на Северина и Игор Којиќ не цветаат рози, иако таа во април објави заедничка фотографија со која одбележа 5 години љубов и среќен брак.

Уште во февруари месец српските медиуми открија дека Северина лаже дека минува среќни мигови со семејството на Којиќ, кога таа објави фотографија како е со нив на ручек.

Според ресторанот и стајлингот на мајката на Игор се гледа дека станува збор за стара фотографија од нејзиниот роденден во септември 2018 година, од кој Игор има фотка на Инстаграм.

https://www.instagram.com/p/B8q8c1RBRX_/

Игор Којиќ периодов е во Србија, а Северина повеќе не е во неговиот семеен дом, туку времето го минува сама во Хрватска.

Тие не следеа никој друг на Инстаграм туку само еден со друг, а сега се отследија и двајцата. Наместо по 1, следат 0 луѓе.

se-otsledija-na-instagram-severina-objavi-lazhna-slika-signali-deka-severina-i-igor-kojikj-se-pred-razvod-01.jpg

se-otsledija-na-instagram-severina-objavi-lazhna-slika-signali-deka-severina-i-igor-kojikj-se-pred-razvod-02.jpg

Неодамна Игор објави монтирано видео во кое на шега имаше ставено дека има „покровители“ во неговиот брак, а во позадина беше Милан Поповиќ, таткото на детето на Северина со кој таа ја изгуби битката околу старателството. Потоа го избриша.

se-otsledija-na-instagram-severina-objavi-lazhna-slika-signali-deka-severina-i-igor-kojikj-se-pred-razvod-02_1.jpg

Северина плати казна кога го прекрши полицискиот час во Србијa, наводно поради кавга со Игор Којиќ излетала од неговата семејна куќа.

se-otsledija-na-instagram-severina-objavi-lazhna-slika-signali-deka-severina-i-igor-kojikj-se-pred-razvod-03.jpg

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Позади сцената: Најдобрите Оскаровски Инстаграм фотки Имавме можност да ги погледнеме холивудските ѕвезди на црвениот тепих на Оскарит...
Развод по 25 години, афера со мажена жена: Која е љубовницата на Џеф Безос? Само неколку часа пред американските медиуми да ја обелоденат неговата љубовна а...
Игор Џамбазов пее, а Илина Арсова работи со брусилица (видео) Згодната и физички спремна Илина Арсова се фати за поправки во Сретеново, а Игор...

Најчитани неделава