И со вишок килограми Ријана провоцира – секси во разголено издание


И со вишок килограми Ријана провоцира – секси во разголено издание

Ријана веќе одамна нема тело на модел, но таа не престанува да провоцира со секси фотосесии и мами воздишки со нејзиниот изглед.

i-so-vishok-kilogrami-rijana-provocira-seksi-vo-razgoleno-izdanie-01.jpg

Таа смета дека треба самата да ја промовира долната облека од нејзиниот бренд Savage x Fenty и одлично си ја врши работата.

Досега ја видовме неколкупати во секси фотосесии, а сега таа повторно е провокативна и го разголе телото.

Облечена во жолт комплет долна облека, Ријана докажа дека малиот вишок килограми не се никаков проблем за секси изглед:

i-so-vishok-kilogrami-rijana-provocira-seksi-vo-razgoleno-izdanie04.jpg

i-so-vishok-kilogrami-rijana-provocira-seksi-vo-razgoleno-izdanie-02.jpg

i-so-vishok-kilogrami-rijana-provocira-seksi-vo-razgoleno-izdanie-03.jpg

i-so-vishok-kilogrami-rijana-provocira-seksi-vo-razgoleno-izdanie-5.jpg

M. M. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

12 работи што Кралицата Елизабета ги прави секој ден Животот на Британската Кралица Елизабета е многу различен од животот на „обичнит...
Ријана - влакна на нозете: Ѕвезди кои немаат комплекси за својот изглед Сиена Милер ги обожава своите мали гради, а актерот Винс Вон не се срами од дефо...
Ријана ги истакна облините во целосен тексас аутфит Модните комбинации на Ријана веќе никого не можат да го изненадат. Овојпат, слав...

Најчитани неделава