Додека Меган Фокс се разведува, новиот дечко Машин Ган Кели ја носи на раце (фото)

Новиот партнер на Меган Фокс изгледа сосема поинаку од нејзиниот поранешен сопруг, но очигледно го буди „детето“ во неа.

dodeka-megan-foks-se-razveduva-noviot-dechko-mashin-gan-keli-ja-nosi-na-race-foto-01.jpg

Меган Фокс се раздели од актерот Брајан Остин Грин и во тек ѝ е процесот на развод, но тоа не ја спречува да се забавува со новиот дечко Машин Ган Кели.

dodeka-megan-foks-se-razveduva-noviot-dechko-mashin-gan-keli-ja-nosi-na-race-foto-09.jpg

dodeka-megan-foks-se-razveduva-noviot-dechko-mashin-gan-keli-ja-nosi-na-race-foto-10.jpg

Парот беше фотографиран како се забавува на излегување од бар со пријателите и кога раперот ја носеше во раце актерката.

dodeka-megan-foks-se-razveduva-noviot-dechko-mashin-gan-keli-ja-nosi-na-race-foto-04.jpg

Извор тврди дека Брајан најмногу е посветен на децата и пријателите и ѝ посакува среќа на Меган во новата врска, иако потајно се надева дека еден ден ќе се смират.

dodeka-megan-foks-se-razveduva-noviot-dechko-mashin-gan-keli-ja-nosi-na-race-foto-08.jpg

Инаку, Меган и Брајан на кратко се разделија и во 2015 година, но брзо ги средија работите во својот брак.

Машин Ган Кели деновиве беше фотографиран и по посетата на домот на Меган.

Без маица на себе, раперот ги покажа огромниот број тетоважи на телото.

dodeka-megan-foks-se-razveduva-noviot-dechko-mashin-gan-keli-ja-nosi-na-race-foto-16.jpg

dodeka-megan-foks-se-razveduva-noviot-dechko-mashin-gan-keli-ja-nosi-na-race-foto-15.jpg

Потоа, тој појде на риболов во Лос Анџелес со својата 12 годишна ќерка Кеси.

dodeka-megan-foks-se-razveduva-noviot-dechko-mashin-gan-keli-ja-nosi-na-race-foto-03.jpg

dodeka-megan-foks-se-razveduva-noviot-dechko-mashin-gan-keli-ja-nosi-na-race-foto-02.jpg

Стари фотки од Меган и Брајан Остин Грин:

dodeka-megan-foks-se-razveduva-noviot-dechko-mashin-gan-keli-ja-nosi-na-race-foto-06.jpg

dodeka-megan-foks-se-razveduva-noviot-dechko-mashin-gan-keli-ja-nosi-na-race-foto-13.jpg

dodeka-megan-foks-se-razveduva-noviot-dechko-mashin-gan-keli-ja-nosi-na-race-foto-11.jpg

dodeka-megan-foks-se-razveduva-noviot-dechko-mashin-gan-keli-ja-nosi-na-race-foto-07.jpg

dodeka-megan-foks-se-razveduva-noviot-dechko-mashin-gan-keli-ja-nosi-na-race-foto-12.jpg

Прочитајте и По разводот, Брајан Остин Грин ја брани бившата Меган Фокс и нејзиното ново момче.

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Канје Вест (44) си „фати“ 22-годишна девојка - заедно беа на кошаркарски меч, по скандалите (фото) Канје си „фати“ впечатлива убавица со полни усни, иако изјавуваше дека не прифаќ...
Меган Фокс со Машин Ган Кели во Грција на одмор - не можат да се наситат еден на друг (фото) Уште еден доказ дека Грција е замислата за совршен одмор за холивудските ѕвезди....
Брајан Остин Грин шета со синовите, едниот бос со женска облека - додека Меган Фокс си ја слави сврш... Откако Меган Фокс и Машин Ган Кели јавно ја објавија свршувачката, нејзиниот пор...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg