Актери за кои обожавателките посакуваат да не се хомосексуалци (фото)


Актери за кои обожавателките посакуваат да не се хомосексуалци (фото)

Изгледаат прекрасно, харизматични се, а жените лудуваат по нив. Сепак, нивните избраници се од истиот пол, одлука која треба да ја почитуваме. 

akteri-za-koi-obozavatelkite-posakuvaat-da-ne-se-homoseksualci-foto-01.jpg

Но, тоа не значи дека обожавателките потајно не посакуваат овие прекрасни актери да не се хомосексуалци:

Мет Бомер

Актерот е најпознат по улогата во ТВ серијата White Collar, третата сезона на The Sinner и епизодната улога во филмот Magic Mike/XXL.

Akteri-za-koi-obozavatelkite-posakuvaat-da-ne-se-homoseksualci (1).jpg

Бен Вишо

Улогата која го прослави е онаа во филмот Perfume, а познат ни е уште од филмовите со Џејмс Бонд – Skyfall и Spectre, потоа Mary Poppins Returns, како и позајмувањето на гласот на мечето Paddington.

Akteri-za-koi-obozavatelkite-posakuvaat-da-ne-se-homoseksualci (2).jpg

Закари Квинто

Актерот се прослави по улогата во хит-серијата Heros, како и улогата на Спок во филмовите Star Trek.

Akteri-za-koi-obozavatelkite-posakuvaat-da-ne-se-homoseksualci (3).jpg

Езра Милер

Најпознатата улога на Езра Милер е онаа во ТВ серијата The Flash, споредната улога во Fantastic Beasts and Where to Find Them, како и онаа во The Perks of Being a Wallflower.

Akteri-za-koi-obozavatelkite-posakuvaat-da-ne-se-homoseksualci (4).jpg

Лук Еванс

Актерот го толкуваше ликот на Гастон во филмската верзија на Beauty and the Beast, а одлично глумеше и во Murder Mystery, The Girl on the Train како и трилогијата Hobbit.

Akteri-za-koi-obozavatelkite-posakuvaat-da-ne-se-homoseksualci (5).jpg

Ендру Ранелс

Актерот е најпознат по улогата во ТВ серијата Girls, како и во The New Normal.

Akteri-za-koi-obozavatelkite-posakuvaat-da-ne-se-homoseksualci (6).jpg

Џим Парсонс

Речиси сите го препознаваме како Шелдон од серијата The Big Bang Theory.

Akteri-za-koi-obozavatelkite-posakuvaat-da-ne-se-homoseksualci (7).jpg

Брендон Флин

Актерот се прослави со својата улога во хит-серијата 13 Reasons Why.

Akteri-za-koi-obozavatelkite-posakuvaat-da-ne-se-homoseksualci (8).jpg

Вентворт Милер

Неговата најславна улога е онаа во серијата Prison Break.

Akteri-za-koi-obozavatelkite-posakuvaat-da-ne-se-homoseksualci (9).jpg

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Актери чии ликови умреле во сериите заради нивното безобразно однесување Во телевизиските серии, многу ретко ја гледаме истата група на актери до последн...
10 филмски улоги за кои се „испотепале“ холивудските актери Талентот за глума понекогаш не е доволен за успех. Токму квалитетните филмови и ...
Вдовицата на Хју Хефнер на одмор во Мексико со младото момче, 3 години по смртта на Плејбој легендат... Нејзиниот сопруг Хју Хефнер, кој беше постар од неа 60 години, почина на 91 годи...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg