Бред Пит кај Анџелина Џоли дома првпат по разводот, па Џоли со маска излезе со ќерка ѝ


Бред Пит кај Анџелина Џоли дома првпат по разводот, па Џоли со маска излезе со ќерка ѝ

Изгледа некогашните сопружници конечно ја закопаа воената секира - Бред мина 2 часа во 24-милионската вила на Џоли.

bred-pit-kaj-andjelina-djoli-prv-pat-po-razvodot-pa-djoli-so-maska-izleze-so-kjerka-i-01.jpg

Бред Пит беше фотографиран со моторот како за првпат по разводот оди во домот на Анџелина Џоли во Лос Анџелес. 56-годишниот актер мина повеќе од 2 часа во вилата вредна 24 милиони долари.

Screenshot_10.jpg

Тие изгледа малку ги средија односите откако Џоли изјави дека се развела од Бред поради доброто на семејството.

bred-pit-kaj-andjelina-djoli-prv-pat-po-razvodot-pa-djoli-so-maska-izleze-so-kjerka-i-03.jpg

Инаку, 45-годишната Анџелина неодамна првпат говореше јавно за нивната разделба. Мајката на 6 деца вели дека тоа бил паметен потег за нејзините деца и сега треба да се фокусира на нивното закрепнување.

bred-pit-kaj-andjelina-djoli-prv-pat-po-razvodot-pa-djoli-so-maska-izleze-so-kjerka-i-05.jpg

Само еден ден по посетата од Бред, Џоли беше фотографирана со маска и ракавици на рацете со својата ќерка Вивиен со која отидоа на шопинг во Лос Анџелес.

bred-pit-kaj-andjelina-djoli-prv-pat-po-razvodot-pa-djoli-so-maska-izleze-so-kjerka-i-04.jpg

Работите помеѓу Бред и Џоли наводно се посмирени сега, откако актерите успеале да се усогласат околу некои работи при бурниот развод.

bred-pit-kaj-andjelina-djoli-prv-pat-po-razvodot-pa-djoli-so-maska-izleze-so-kjerka-i-06.jpg

Џоли од Бред бараше поголема финансиска помош, а тој пак одбиваше и се фокусираше на тоа да му се даде право почесто да ги гледа децата.

Фотки од некогашниот пар:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Зошто Анџелина Џоли му го прави хорор тежок разводот на Бред Пит? „Иако Џоли го прави хорор овој процес за него, тоа нема да го убеди да ѝ се врат...
Анџелина Џоли позира во неглиже и бањарка на балкон во Париз Облечена во неглиже и бањарка, Анџелина Џоли е префинета дама на балкон во Париз...
Анџелина Џоли со маска на шопинг, додека кружат гласини дека ќерка ѝ Шајло избегала кај Бред Пит Првото биолошко дете на Џоли и Пит кое е девојче, но вели дека се чувствува како...

Најчитани неделава