Облини во прв план, потење со косилка во двор: Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Облини во прв план, потење со косилка во двор: Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм?

Игор Џамбазов ѝ се радува на партнерката додека таа коси трева, Тамара Тодевска го покажа завидното деколте во базен во двор, Пере од Нокаут престојува во Охрид, а Катарина ужива во прегратката на сопругот.

oblini-vo-prv-plan-potenje-so-kosilka-vo-dvor-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-01.jpg

Дел од македонските ѕвезди уживаат во разладување на базен на ова топло време, други го избраа Маврово како дестинација за релаксација, а пак трети работат на својата кариера и прават промени во имиџот?

Кој се потстрижа, кој се забавуваше со децата, а кој ги посвети деновите на љубовни прегратки?

Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм?

Тамара Тодевска

Елена Ристеска

Катарина Ивановска

https://www.instagram.com/p/CCODlqqDN9x/

oblini-vo-prv-plan-potenje-so-kosilka-vo-dvor-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-02.jpg

Пере од Нокаут

View this post on Instagram

Morning Labino🌞

A post shared by Nikola Perevski (@perrenokaut) on

Игор Џамбазов

View this post on Instagram

Недела, работно...

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

Уште 5 ѕвезди на следната страна...Би можело да ве интересира:

Катарина Радивојевиќ, позната како Зоне, ја пее „Јовано Јованке“ среде Њујорк (видео) Српската актерка која сите ја препознаваат по улогата на Зона Замфирова, веќе не...
Позади сцената: Најдобрите Оскаровски Инстаграм фотки Имавме можност да ги погледнеме холивудските ѕвезди на црвениот тепих на Оскарит...
Славни личности кои не беа поканети на свадбата на Хари и Меган, иако се очекуваше нивното присуство Уште пред да се одржи кралската свадба, беше јасно дека ќе има многу славни личн...

Најчитани неделава