Не веруваат во брак, 10 години е помлада: Девојката на шармантниот актер Андрија Милошевиќ (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Не веруваат во брак, 10 години е помлада: Девојката на шармантниот актер Андрија Милошевиќ (фото)

Живеат под ист кров, а често се заедно и на театарските штици. Која убавица го „поседува“ срцето на шармантниот Андрија Милошевиќ (41)?

ne-veruvaat-vo-brak-10-godini-e-pomlada-devojkata-na-sharmantniot-srpski-akter-andrija-miloshevikj-foto-01.jpg

Андрија Милошевиќ е еден од најпознатите актери во регионот, кој со својата харизма и шарм освојува каде и да се појави. Со неверојатна смисла за хумор и тон позитивна енергија тој е еден од омилените ТВ ликови во регионот.

Повеќе од 8 години тој е во врска со неговата 10 години помлада колешка, актерката Александра Томиќ. Долго време живеат заедно, а неретко и соработуваат на заеднички проекти.

Велат дека еден на друг си се безрезервна поддршка, а еден ден се надеваат заедно да се реализираат и во улогата на родители.

Не се приврзаници на стапувањето во брак и велат дека живеат и се радуваат на животот без да се оптоваруваат со таа организација и обврска. Најважно им е секој ден да им е исполнет со смеа и позитивна енергија, а најголема радост им се патувањата.

Фотки од шармантниот пар:

View this post on Instagram

Iz vojske... #opasanpogled

A post shared by andrijamilosevic_official (@andrijamilosevic_official) on

View this post on Instagram

Nas dva brata... #brothers

A post shared by andrijamilosevic_official (@andrijamilosevic_official) on

View this post on Instagram

Fashion elevator duo... #fashiondjuvegija

A post shared by andrijamilosevic_official (@andrijamilosevic_official) on

View this post on Instagram

Mala moja, moj tartufu beli, bi li sa mnom ti vozila reli..

A post shared by andrijamilosevic_official (@andrijamilosevic_official) on

View this post on Instagram

Bilo jednom na Jamajci 🇯🇲 #fashiondjuvegija

A post shared by andrijamilosevic_official (@andrijamilosevic_official) on

View this post on Instagram

Crni mačor, plava mačka... @beat.rs

A post shared by andrijamilosevic_official (@andrijamilosevic_official) on

Уште забавни фотки од парот на следната страна...Би можело да ве интересира:

На 50 години, во патики и хеланки Џеј Ло одржа лекција за сексапил Џенифер Лопез е доказ дека годините не ви можат ништо доколку посветено работите...
Татко на 69 години: Ричард Гир доби син со 33 години помладата сопруга 69-годишниот Ричард Гир и 35-годишната Алехандра Силва го добија нивното прво за...
12 славни жени кои родија деца по 40-тата година И покрај тоа што лекарите советуваат дека најдобрите години за раѓање дете се до...

Најчитани неделава