Џорџина Родригез покажа дека е талент за тверкање, па во танга бикини уживаше на јахта со Роналдо (видео)


Џорџина Родригез покажа дека е талент за тверкање, па во танга бикини уживаше на јахта со Роналдо (видео)

Откако во провокативно видео го покажа талентот за тверкање, Џорџина Родригез облече неонско зелени танга бикини и уживаше со Роналдо и синот Матео на јахта.

djordjina-rodrigez-pokazha-deka-e-talent-za-tverkanje-pa-vo-tanga-bikini-uzhivashe-na-jahta-so-ronaldo-01.jpg

Џорџина Родригез поттикна лавина од реакции откако со видео ги презентираше своите вештини за тверкање. Таа сподели провокативно видео со своите 19 милиони Инстаграм следбеници во кое нејзиниот задник е во прв план.

26-годишната партнерка на Роналдо изгледа неверојатно во розов спортски стајлинг и покажа импресивен талент за тверкање пред да започне со редовниот тренинг.

Но, дека резултатите од напорното вежбање се гледаат доказ се фотките од приватната јахта на Роналдо каде таа се сонча во танга бикини.

Парот се забавуваше со нивниот 3-годишен син Матео:

djordjina-rodrigez-pokazha-deka-e-talent-za-tverkanje-pa-vo-tanga-bikini-uzhivashe-na-jahta-so-ronaldo-05.jpg

djordjina-rodrigez-pokazha-deka-e-talent-za-tverkanje-pa-vo-tanga-bikini-uzhivashe-na-jahta-so-ronaldo-04.jpg

djordjina-rodrigez-pokazha-deka-e-talent-za-tverkanje-pa-vo-tanga-bikini-uzhivashe-na-jahta-so-ronaldo-03.jpg

djordjina-rodrigez-pokazha-deka-e-talent-za-tverkanje-pa-vo-tanga-bikini-uzhivashe-na-jahta-so-ronaldo-02.jpg

Уште провокативни фотки од одморот на парот.

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џорџина Родригез објави секси видео како вежба со децата Џорџина Родригез, и покрај обврските со 4-те деца, наоѓа време за да го одржува ...
Џорџина Родригез во хеланки повторно покажува дека не е само Роналдо во добра форма „Мојот убав тренинг партнер“, напиша Роналдо и објави видео од Џорџина како трча...
Роналдо и Џорџина разменуваат нежности и уживаат во вода на одмор на Ибица (фото) Џорџина Родригез се породи во ноември 2017 и оттогаш постојано се одржува во фор...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg