Синот на легендарниот Меџик Џонсон во ултра мини здолниште: „Се чувствувам убаво во своето тело“


Синот на легендарниот Меџик Џонсон во ултра мини здолниште: „Се чувствувам убаво во своето тело“

Синот на легендарниот кошаркар Меџик Џонсон, И Џеј Џонсон, деновиве е фотографиран во Њујорк во провокативно издание – мини здолниште и кроп топ.

sinot-na-medzik-dzonson-vo-ultra-mini-zdolniste-se-cuvstvuvam-ubavo-vo-svoeto-telo-01.jpg

И Џеј (28) ова лето уживаше на одмор во Хрватска. Синот на Џонсон откри на јавноста дека е хомосексуалец во 2014-та година.

sinot-na-medzik-dzonson-vo-ultra-mini-zdolniste-se-cuvstvuvam-ubavo-vo-svoeto-telo-02.jpg

Неговото семејство било свесно за ова уште од неговите најмали години кога уживал да си игра во плакарот на мајка му со скапите брендирани парчиња. Тој отворено разговарал со нив за прв пат на свои 17 години.

Меџик го поддржува својот син во одлуките и во тоа како се чувствува и што сака да прави. Иако на почетокот бил шокиран, сепак му било потребно време да го процесира истото.

Ова е дел од негово интервју кај Елен ДеЏенерис каде отворено зборува како го прифатил синот:

Меџик Џонсон се пензионираше од кариерата во ЛА Лејкерси откако беше дијагоностициран со ХИВ вирусот.

И Џеј сака да се облекува како жена, но вели дека не би го променил полот бидејќи е задоволен со своето тело.

View this post on Instagram

Carmen San Diego #teamthis

A post shared by EJ Johnson (@ejjohnson_) on

View this post on Instagram

Hey girl #twins #teamthis

A post shared by EJ Johnson (@ejjohnson_) on

Е. П. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Доказ дека Блу Ајви е копија на мама Бијонсе (фото) Иако можеби навидум не изгледа така, дечињата знаат да бидат вистинска копија на...
Кожено здолниште и деколте - Ирина Шајк во секси издание со маска ја шета ќерката Леа На улиците во Њујорк со својата ќерка во количка - Ирина Шајк со стајлинг кој ос...
Познати парови кои имале „секс без обврски“ На секој може да му се случи да се напие малку повеќе и да заврши во к...

Најчитани неделава