„Што е со џиновското стапало?“ – Џорџина Родригез се најде во Фотошоп скандал


„Што е со џиновското стапало?“ – Џорџина Родригез се најде во Фотошоп скандал

На најновата фотка од Џорџина облечена во секси бикини, фановите се сомневаат на фотошопирање, бидејќи стапалото ѝ изгледа џиновски, во споредба со другите фотки.

shto-e-so-dzhinovskoto-stapalo-dzhordzhina-rodrigez-se-najde-vo-fotoshop-skandal-1.jpg

Џорџина Родригез, девојката на познатиот фудбалер Роналдо, им покажа на фановите како се подготвува за фотосесија.

26-годишната бринета во понеделникот сподели фотографија на која мејкап артистот ѝ ја средува шминката за фотосесијата за PrettyLittleThing. Џорџина носи жолто бикини со зебра принт кое одлично ги нагласува нејзините облини, а во преден план се нејзините нозе.

Но, она што е поинтересно за фотографијата се коментарите на некои фанови. Некои од нив се изненадени од големината на стапалата на Џорџина, па дури и ја обвинуваат дека користи премногу Фотошоп.

View this post on Instagram

Work day 👙 @prettylittlething

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

„А тоа џиновско стапало? Премногу Фотошоп“, напишал еден фан.

Некои почнале и да ги споредуваат стапалата на Џорџина од други фотографии и дошле до заклучок дека таа сепак нема „џиновски“ стапала, што докажува дека познатиот модел најверојатно користи Фотошоп. Сепак, не може да се исклучи можноста дека се работи и само за погрешен агол на фотографирање.

Џорџина периодов го помина со Кристијано и нивните деца, а најголем дел од времето уживаа на плажа и на јахта.

Покрај бројните фотки од папараците, и Џорџина редовно објавува фотографии и видеа од нивните семејни собири.

View this post on Instagram

🧜🏽‍♀️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Во јануари Џорџина ги разгори гласините дека е во брак со Кристијано, откако го нарече „сопруг“ во објава за нејзиниот 26-ти роденден. Иако некои медиуми се обиделе и да го контактираат фудбалерот во врска со овие вести, тој одбил да коментира.

И самите ќе забележите дека Џорџина и Кристијано изгледаат навистина вљубено, но сè уште не знаеме дали ќе го направат, или веќе го направиле следниот чекор во нивната врска.

Повеќе фотки од парот на следната страница...Би можело да ве интересира:

Џорџина Родригез објави секси видео како вежба со децата Џорџина Родригез, и покрај обврските со 4-те деца, наоѓа време за да го одржува ...
Џорџина Родригез во хеланки повторно покажува дека не е само Роналдо во добра форма „Мојот убав тренинг партнер“, напиша Роналдо и објави видео од Џорџина како трча...
Џорџина Родригез покажа дека е талент за тверкање, па во танга бикини уживаше на јахта со Роналдо (в... Откако во провокативно видео го покажа талентот за тверкање, Џорџина Родригез об...

Најчитани неделава