Вљубени до уши на новите фотки - зошто новата врска на Кејти Холмс ја иритира јавноста?


Вљубени до уши на новите фотки - зошто новата врска на Кејти Холмс ја иритира јавноста?

41-годишната Кејти Холмс е обвинета дека е растурачка на домови откако нејзиното момче на суров начин ја изневери со неа и ја остави 24-годишната свршеница.

vljubeni-do-ushi-na-novite-fotki-zoshto-novata-vrska-na-kejti-holms-ja-iritira-javnosta-01.jpg

Кејти Холмс (41) ужива во врската со Емилио Витоло Џуниор и папарацо фотографите постојано го ловат парот како ужива во романтични средби низ Њујорк.

Прегрнати и вљубени како тинејџери, тие уживаат во секој миг заедно.

Но, многумина ѝ замеруваат на Кејти за однесувањето затоа што нејзиното 33-годишно момче, по професија готвач, имало свршеница кога тие стапиле во врска.

vljubeni-do-ushi-na-novite-fotki-zoshto-novata-vrska-na-kejti-holms-ja-iritira-javnosta-02.jpg

Неговата свршеница Рејчел Емонс дознала дека Емилио ја изневерува со Кејти од фотографиите во медиумите, а Емилио ја раскинал свршувачката со неа наводно преку порака.

vljubeni-do-ushi-na-novite-fotki-zoshto-novata-vrska-na-kejti-holms-ja-iritira-javnosta-03.jpg

Рејчел е 24-годишна дизајнерка која всушност не ни знаела што се случува. Пријател близок до неа вели дека Емилио ја изневерил и ова што се случува помеѓу него и Кејти дефинитивно не може да се смета за приказна со среќен крај.

vljubeni-do-ushi-na-novite-fotki-zoshto-novata-vrska-na-kejti-holms-ja-iritira-javnosta-04.jpg

Емилио и Рејчел живееле заедно, имале куче и планирале свадба.

View this post on Instagram

Outside 🤗

A post shared by Rachel Emmons (@rachel_emmons) on

View this post on Instagram

Dad ❤️

A post shared by Rachel Emmons (@rachel_emmons) on

Фановите се бесни на Кејти за однесувањето и во коментари на нејзиниот Инстаграм профил ѝ пишуваат дека е „растурачка на домови“.

Нови фотки од Кејти и новото момче:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Фотки од снимањето на првите сцени за Fast & Furious 9 – Вин Дизел веќе не е во форма Вин Дизел со пуштен стомак и банана во уста ѝ се придружи на Мишел Родригез на с...
Фотки од одморот на Емина Јаховиќ + кое ѝ е новото момче милионер, според гласините По разводот со Мустафа Сандал беше во врска со атрактивен 18-години постар турск...
Ѕвезди на кои треба да им се забрани Фотошоп И славните понекогаш сакаат да го прикажат нивниот живот на социјалните мрежи ка...

Најчитани неделава