Здрав vs. вештачки изглед: Џеј Ло (51) на плажа на Бахами, Донатела Версаче (65) на плажа на Сардинија (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Здрав vs. вештачки изглед: Џеј Ло (51) на плажа на Бахами, Донатела Версаче (65) на плажа на Сардинија (фото)

Џеј Ло изгледа тонирано и здраво за нејзините години, додека Донатела Версаче како да сака да го сопре стареењето со тон шминка за на плажа.

zdrav-vs-veshtachki-izgled-djej-lo-51-na-plazha-na-bahami-a-donatela-versache-65-na-plazha-na-sardinija-foto-01.jpg

Џенифер Лопез (51) деновиве ужива на одмор на Туркс и Кајкос во неонско розови бикини со свршеникот Алекс Родригез.

Таа изгледа среќно, здраво, природно и тонирано додека ужива на омилената дестинација на познатите која се наоѓа на југоисточниот дел од Бахамите.

Од друга страна, модната дизајнерка со тројца пријатели ужива на одмор на островот Сардинија во Италија.

Таа во впечатливи бикини ја покажува својата витка фигура, кои некои би ја пофалиле со оглед на нејзините години, но други би ја искритикувале Донатела како неприродна, поради огромната количина шминка за на плажа на нејзиното лице, која во комбинација со претерано исончаниот тен не изгледа привлечно.

Џеј Ло и Донатела Версаче на плажа:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џеј Зи откри зошто сè уште не зборува со Канје Вест Се чини дека раперот Џеј Зи со издавањето на новиот албум реши да се отвори за п...
Џеј Ло со длабоко деколте и перика од кристали, покрај тазе вереникот Алекс Родригез на Мет Гала (фо... Пред 20 години таа првпат присуствуваше на најголемата модна вечер, а оваа годин...
Џеј Ло го надмина Алекс – му подари винтиџ автомобил од 200.000 долари Тој неа ѝ купи Porsche од 140.000 долари, но Џеј Ло го „надмина“ со персонализир...

Најчитани неделава