Били Ајлиш во некарактеристично издание - тесна маичка, влечки и чорапи, го покажа телото без широката сценска облека
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Били Ајлиш во некарактеристично издание - тесна маичка, влечки и чорапи, го покажа телото без широката сценска облека

Со коса во опавче и издание како за по дома, Били Ајлиш сосема поинаква од она на кое сме навикнати да ја гледаме.

bili-ajlish-vo-nekarakteristichno-izdanie-tesna-maichka-vlechki-i-chorapi-go-pokazha-teloto-bez-shirokata-scenska-obleka-01.jpg

Били Ајлиш предизвика музичка бура откако го објави нејзиниот деби студиски албум минатата година „When We all Fall Asleep, Where Do We Go?“. Покрај меланхоличната нота во песните, заштитен знак ѝ претставуваа и стајлинзите со широки парчиња облека.

Но, деновиве пејачката беше фотографирана на прошетка во Лос Анџелес во кежуал издание. 18-годишната Ајлиш носеше тесна маичка со чорапи и влечки на нозете.

Прочитајте и Патот на Били Ајлиш до светска слава низ 15 фотографии

Едноставно и комфорно издание во кое конечно до израз дојде нејзиното тело:

bili-ajlish-vo-nekarakteristichno-izdanie-tesna-maichka-vlechki-i-chorapi-go-pokazha-teloto-bez-shirokata-scenska-obleka-03.jpg

bili-ajlish-vo-nekarakteristichno-izdanie-tesna-maichka-vlechki-i-chorapi-go-pokazha-teloto-bez-shirokata-scenska-obleka-02.jpg

Како најчесто ја гледаме Били Ајлиш:

bili-ajlish-vo-nekarakteristichno-izdanie-tesna-maichka-vlechki-i-chorapi-go-pokazha-teloto-bez-shirokata-scenska-obleka-13.jpg

bili-ajlish-vo-nekarakteristichno-izdanie-tesna-maichka-vlechki-i-chorapi-go-pokazha-teloto-bez-shirokata-scenska-obleka-12.jpg

bili-ajlish-vo-nekarakteristichno-izdanie-tesna-maichka-vlechki-i-chorapi-go-pokazha-teloto-bez-shirokata-scenska-obleka-11.jpg

bili-ajlish-vo-nekarakteristichno-izdanie-tesna-maichka-vlechki-i-chorapi-go-pokazha-teloto-bez-shirokata-scenska-obleka-10.jpg

bili-ajlish-vo-nekarakteristichno-izdanie-tesna-maichka-vlechki-i-chorapi-go-pokazha-teloto-bez-shirokata-scenska-obleka-08.jpg

bili-ajlish-vo-nekarakteristichno-izdanie-tesna-maichka-vlechki-i-chorapi-go-pokazha-teloto-bez-shirokata-scenska-obleka-07.jpeg

bili-ajlish-vo-nekarakteristichno-izdanie-tesna-maichka-vlechki-i-chorapi-go-pokazha-teloto-bez-shirokata-scenska-obleka-06.jpg

bili-ajlish-vo-nekarakteristichno-izdanie-tesna-maichka-vlechki-i-chorapi-go-pokazha-teloto-bez-shirokata-scenska-obleka-05.jpg

bili-ajlish-vo-nekarakteristichno-izdanie-tesna-maichka-vlechki-i-chorapi-go-pokazha-teloto-bez-shirokata-scenska-obleka-04.jpg

Инстаграм фотки од Били Ајлиш на следната страна...Би можело да ве интересира:

По влечки и чорапи, Кети Пери со Орландо Блум во супермаркет (фото) И додека на сцената ја гледаме во впечатливи изданија и со тон шминка за себе, н...
По влечки и лежерни макси фустани: Анџелина Џоли и Мила Кунис релаксирани мајки (фото) Дијамантите, блескавите тоалети и раскошните фризури се резервирани за црвениот ...
Деца на славните кои црпат модна инспирација од нивните родители Многу деца се како копија на своите родители не само поради физичкиот изглед, ту...

Најчитани неделава