И Марјана Станојковска го прифати новиот вирален предизвик - танцување како Џеј Ло (видео)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


И Марјана Станојковска го прифати новиот вирален предизвик - танцување како Џеј Ло (видео)

Девојки низ светот танцуваат како Џеј Ло на песната „Pa' Ti“ – вирален предизвик кој го почна најпознатата тиктокерка на светот Чарли Д’Амелио. Нашата Марјана воодушевува со талентот.

i-marjana-stanojkovska-go-prifati-noviot-viralen-predizvik-tancuvanje-kako-djej-lo-video-01.jpg

Девојките полудеа по новиот вирален предизвик #PaTiChallenge на кој девојките танцуваат како Џенифер Лопез во спотот за нејзиниот нов дует со Малума „Pa' Ti“.

i-marjana-stanojkovska-go-prifati-noviot-viralen-predizvik-tancuvanje-kako-djej-lo-video-04.jpg

Спотот на Џеј Ло:

Таа дури се спои со кралицата на TikTok Чарли Д’Амелио на која ѝ даде упатства како да танцува, а заедно имаат за цел собирање на средства за хуманитарни цели.

Видеото од Чарли:

https://www.instagram.com/p/CFhs3C_JEWA/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

По Чарли, уште многу девојки на TikTok одговорија на предизвикот:

На новиот вирален танцувачки предизвик одговори и Марјана Станојковска, која веќе е добро позната по својот талент за танц.

Видеото каде Марјана танцува како Џеј Ло:

https://www.instagram.com/p/CGQdX-8J5fP/

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џеј Зи откри зошто сè уште не зборува со Канје Вест Се чини дека раперот Џеј Зи со издавањето на новиот албум реши да се отвори за п...
Џеј Ло во дуксер и штикли на божиќен шопинг со Алекс Родригез Џенифер Лопез облечена во Gucci дуксер од 1.400 долари, беше забележана заедно с...
Џеј Ло го надмина Алекс – му подари винтиџ автомобил од 200.000 долари Тој неа ѝ купи Porsche од 140.000 долари, но Џеј Ло го „надмина“ со персонализир...

Најчитани неделава