По Шарлиз Терон, синот на уште една славна дама почна да се облекува како девојче (фото)


По Шарлиз Терон, синот на уште една славна дама почна да се облекува како девојче (фото)

Со долга коса и розово ранче на себе, стилот на синот на уште една славна дама предизвика дебати.

po-sharliz-teron-sinot-na-ushte-edna-holivudska-dama-pochna-da-se-oblekuva-kako-devojche-foto-01.jpg

Актерката Шарлиз Терон има уникатен пристап кон родителството. Таа своето постаро дете, синот Џексон, кој е посвоен како бебе, го облекува како девојче.

Со години фотографите го ловат Џексон како шета во фустани и здолништа со долга коса во плетенки, а Шарлиз вели дека тој е подеднакво девојче како и нејзината помала ќерка.

po-sharliz-teron-sinot-na-ushte-edna-holivudska-dama-pochna-da-se-oblekuva-kako-devojche-foto-04.jpg

Сега уште една позната дама откри дека го прави тоа.

ТВ презентерката Ема Вилис објави фотографии на кои синот ѝ е облечен во розово и носи розово женско ранче. Тој има и долга руса коса.

Ема има 3 деца и не открива многу детали од приватниот живот, но со последната фотографија од нејзиниот 8-годишен син облечен како девојче предизвика дебати.

po-sharliz-teron-sinot-na-ushte-edna-holivudska-dama-pochna-da-se-oblekuva-kako-devojche-foto-07.jpg

Некои коментираат дека розовото е само боја и не е страшно што косата му е долга, додека други ја осудуваат за тоа што му дозволува да се облекува како девојче.

po-sharliz-teron-sinot-na-ushte-edna-holivudska-dama-pochna-da-se-oblekuva-kako-devojche-foto-03.jpg

po-sharliz-teron-sinot-na-ushte-edna-holivudska-dama-pochna-da-se-oblekuva-kako-devojche-foto-09.jpg

Што мислите вие?

Фотки од синот на Ема Вилис:

po-sharliz-teron-sinot-na-ushte-edna-holivudska-dama-pochna-da-se-oblekuva-kako-devojche-foto-06.jpg

Фотки од синот на Шарлиз Терон на следната страна...Би можело да ве интересира:

Кајли се шета со тато Кејтлин Џенер, кој сега повеќе наликува на мајка (фото) Брус Џенер со операција го промени полот и стана Кејтлин Џенер... Заедно со Кајл...
Слаткар со маска на лицето го шета малиот Моша (фото) По соработката со бугарската пејачка Гери Никол, Слаткар го посвети слободното в...
Ирина Шајк во шик модно издание ја носи ќерка си на часови по танц (фото) По позирањето гола за Vogue, Ирина Шајк повторно направи модна доминација на ули...

Најчитани неделава