Што носи Ријана кога оди во маркет и не сака никој да ја препознае?


Што носи Ријана кога оди во маркет и не сака никој да ја препознае?

Кога Ријана оди да си купи сирење, ориз и леб изгледа како сосема „обична“ девојка и нема ангажирно личност што ќе пазари наместо неа, како некои од холивудските ѕвезди.

shto-nosi-rijana-koga-odi-vo-market-i-ne-saka-nikoj-da-ja-prepoznae-01.jpg

Ријана за првпат влезе на листата на Forbes на најбогати жени под 40 години кои сами го стекнале богатството. Но, тоа не ја спречува пејачката и бизнис могул да изгледа како сосема „обична“ девојка кога оди на пазарење во супермаркет.

32-годишната Ријана носеше винтиџ маица и широки црвени тренерки, а сакаше да мине незабележано од фановите со очилата за сонце на себе во маркетот.

Таа изгледа сосема поинаку, отколку на сцена или на модна ревија.

shto-nosi-rijana-koga-odi-vo-market-i-ne-saka-nikoj-da-ja-prepoznae-03.jpg

shto-nosi-rijana-koga-odi-vo-market-i-ne-saka-nikoj-da-ja-prepoznae-02.jpg

Кога Ријана оди на пазарење:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Синот на Анџелина Џоли сведочи против Бред Пит и сака да го отстрани презимето од татко му Бракоразводната постапка трае веќе 5 години, а сега и 19-годишниот Медокс излезе...
Никој не е совршен: Ѕвезди кои биле во затвор Многу од познатите личности имале проблеми со законот пред да станат познати. Но...
Ријана, Џеј Ло и уште 4 ѕвезди кои биле жртви на луди фанови Како што славата расте, така се намалува чувството на безбедност кај познатите л...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg