Џанлука Ваки танцува со 28 години помладата девојката мигови пред породување во болница


Џанлука Ваки танцува со 28 години помладата девојката мигови пред породување во болница

Таа е 28 години помлада од него, но тој има дух што плени и е „зависник“ од танцување. Дури и пред породување Шерон насмеана игра покрај Џанлука.

djanluka-vaki-snimi-tancuvachko-video-so-devojkata-pred-poroduvanje-vo-bolnica-01.jpg

Џанлука Ваки (53) откри дека неговата 25-годишна девојка Шерон Фонсека има породилни болки и дека се во болница и во секој миг го очекуваат пристигнувањето на нивното дете на овој свет.

Италијанскиот Плејбој и неговата избраничка дури и во оваа пригода снимија танцувачко TikTok видео за кое Ваки на шега вели дека со танцот се обидувале да го натераат бебето да излезе.

djanluka-vaki-snimi-tancuvachko-video-so-devojkata-pred-poroduvanje-vo-bolnica-02.jpg

Во танцот им се придружи и една медицинска сестра од болницата.

Парот очекува девојче, а целата бременост на Шерон ја минаа разиграни.

djanluka-vaki-snimi-tancuvachko-video-so-devojkata-pred-poroduvanje-vo-bolnica-03.jpg

Таа иако е пред породување изгледа релаксирано и насмеано на видеото со Ваки.

Погледнете ја нивната „претпородилна“ кореографија ТУКА!

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џанлука Ваки ужива на одмор на јахта во Италија и повторно танцува со трудната девојка И покрај големата разлика во години која предизвикува контроверзии, овој пар деф...
Помлада е 15 години од него, „лажна“ свадба: Партнерката на српскиот пејач Владо Георгиeв (фото) Тие се заедно од 2013 година и имаат две ќерки, но не веруваат во брак, па така ...
Невозвратена љубов: Ѕвезди кои добиле „корпа“ од други ѕвезди Постои ли жена што може да му одолее на Џорџ Клуни? Да. Нејзиното име е Ева Лонг...

Најчитани неделава