Атрактивен црнокос кошаркар од Белград: Кој е партнерот на Теодора Џехверовиќ? (фото)

30-годишниот кошаркар ѝ го освои срцето на најпровокативната млада српска ѕвезда.

atraktiven-crnokos-kosharkar-od-belgrad-koj-e-partnerot-na-teodora-djehverovikj-foto-01.jpg

Теодора Џехверовиќ е најпровокативната млада музичка ѕвезда во Србија, со преку 1 милион следбеници на Инстаграм.

atraktiven-crnokos-kosharkar-od-belgrad-koj-e-partnerot-na-teodora-djehverovikj-foto-14.jpg

atraktiven-crnokos-kosharkar-od-belgrad-koj-e-partnerot-na-teodora-djehverovikj-foto-10.jpg

Таа веќе извесно време е во врска со Нино Челебиќ.

atraktiven-crnokos-kosharkar-od-belgrad-koj-e-partnerot-na-teodora-djehverovikj-foto-09.jpg

Нино е кошаркар, роден во Белград во 1991 година, висок 190 сантиметри кој игра за германскиот клуб Bayer Giants Leverkusen.

Фотки од атрактивното момче на Теодора:

atraktiven-crnokos-kosharkar-od-belgrad-koj-e-partnerot-na-teodora-djehverovikj-foto-03.jpg

atraktiven-crnokos-kosharkar-od-belgrad-koj-e-partnerot-na-teodora-djehverovikj-foto-13.jpg

atraktiven-crnokos-kosharkar-od-belgrad-koj-e-partnerot-na-teodora-djehverovikj-foto-12.jpg

atraktiven-crnokos-kosharkar-od-belgrad-koj-e-partnerot-na-teodora-djehverovikj-foto-11.jpg

Уште фотки на следната страна...Би можело да ве интересира:

Фото споредби како изгледале ѕвездите на иста возраст (докази дека секој старее различно и тоа е пре... Како изгледал, сега 85-годишниот Роберт де Ниро, на 60 години, а како изгледа То...
Заради него се откажа од јавниот живот, за жал, тој ја напушти прерано – Почина партнерот на Сандра ... „Тој не сакаше да има ништо со мојот живот, но беше вистинскиот човек за мене“ –...
Принцот Хари конечно насмеан на настан покрај Меган Маркл, по гласините за проблеми во бракот (фото) По гласините за „проблеми во рајот“, како и намуртеното издание на Хари покрај М...
Џенифер Анистон на вечера со бившиот сопруг Џастин Теру – се прегрнуваат, тој ѝ подари роза (фото) Иако е познато дека Џенифер Анистон и бившиот сопруг Џастин Теру се во добри одн...
Ким Кардашијан го претвори домот во снежна шума, додека ќерка ѝ моли да живее со Канје (фото) Додека во јавноста се шпекулира дека Ким и Канје можеби ќе ги променат правилата...
12-те најмоќни парови кои издоминираа на Мет Гала 2023 (фото) Пирс Броснан уште еднаш докажа дека е вљубен во сопругата како во младоста, Брук...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg