Атрактивен црнокос кошаркар од Белград: Кој е партнерот на Теодора Џехверовиќ? (фото)

30-годишниот кошаркар ѝ го освои срцето на најпровокативната млада српска ѕвезда.

atraktiven-crnokos-kosharkar-od-belgrad-koj-e-partnerot-na-teodora-djehverovikj-foto-01.jpg

Теодора Џехверовиќ е најпровокативната млада музичка ѕвезда во Србија, со преку 1 милион следбеници на Инстаграм.

atraktiven-crnokos-kosharkar-od-belgrad-koj-e-partnerot-na-teodora-djehverovikj-foto-14.jpg

atraktiven-crnokos-kosharkar-od-belgrad-koj-e-partnerot-na-teodora-djehverovikj-foto-10.jpg

Таа веќе извесно време е во врска со Нино Челебиќ.

atraktiven-crnokos-kosharkar-od-belgrad-koj-e-partnerot-na-teodora-djehverovikj-foto-09.jpg

Нино е кошаркар, роден во Белград во 1991 година, висок 190 сантиметри кој игра за германскиот клуб Bayer Giants Leverkusen.

Фотки од атрактивното момче на Теодора:

atraktiven-crnokos-kosharkar-od-belgrad-koj-e-partnerot-na-teodora-djehverovikj-foto-03.jpg

atraktiven-crnokos-kosharkar-od-belgrad-koj-e-partnerot-na-teodora-djehverovikj-foto-13.jpg

atraktiven-crnokos-kosharkar-od-belgrad-koj-e-partnerot-na-teodora-djehverovikj-foto-12.jpg

atraktiven-crnokos-kosharkar-od-belgrad-koj-e-partnerot-na-teodora-djehverovikj-foto-11.jpg

Уште фотки на следната страна...Би можело да ве интересира:

Фото споредби: Колку се променија ѕвездите од омилените ТВ серии, кога гледаме одблизу? Фиби од „Волшебнички“, Серена, Блер и Чак од „Озборувачка“, Алисон од „Доктор Ха...
Шакира уморна, но храбро се држи со синовите, по веста дека може да помине 8 години во затвор (фото)... По обвинението од шпанските власти дека затаила повеќе од 15 милиони евра данок,...
Жерар Пике се бакнува со девојката во Прага, Шакира со влечки и чорапи шета со синовите во Рим (фото... Додека Жерар Пике е вљубен до уши и се бакнува во Прага со девојката, Шакира со ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg