Ќеркичката на Јана Бурческа пораснала, Лоба со миленикот во парк: Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм деновиве?


Ќеркичката на Јана Бурческа пораснала, Лоба со миленикот во парк: Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм деновиве?

Јелена Спенџарска покажа како изгледа дома без шминка кога ги минува најубавите мигови со внуката, а Елена Ристеска откри кој прави да се чувствува како кралица. 

kjerkichkata-na-jana-burcheska-porasnala-loba-so-milenikot-vo-park-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-denovive-01.jpg

Ќеркичката на Јана Бурческа веќе е голема девојка и позира пред мама, Викторија Лоба ужива со својот „пуфкаст“ миленик во парк, а Александар Тарабунов ги презентира новите очила за сонце.

Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм деновиве?

Јана Бурческа

Викторија Лоба

Александар Тарабунов

Eлена Ристеска

Kaтарина Ивановска

https://www.instagram.com/p/CHC3YDpjiE-/

Уште 5 ѕвезди на следната страна...Би можело да ве интересира:

Позади сцената: Најдобрите Оскаровски Инстаграм фотки Имавме можност да ги погледнеме холивудските ѕвезди на црвениот тепих на Оскарит...
9 ѕвезди со мани во изгледот, од кои не се срамат воопшто Парис Хилтон има „мрзливо око“, Хоакин Феникс зајачка уста, а Дензел Вашингтон к...
Ѕвезди кои со промена на еден детаљ кај себе се разубавеа Од несоодветни мустаќи до лоши шишки, овие ѕвезди го тргнаа детаљот што им ја кр...

Најчитани неделава