Ирина Шајк шета со ќеркичката и го игнорира новото момче Вито Шнабел?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Менаџер 20-09-2021


Ирина Шајк шета со ќеркичката и го игнорира новото момче Вито Шнабел?

Дали е случајност што плејбојот и бивш партнер на Хајди Клум и Амбер Херд трча токму пред домот на Шајк? Ирина го игнорира, но изгледа како парот веќе со месеци да ја крие својата врска.

irina-shajk-sheta-so-kjerkichkata-i-go-ignorira-novoto-momche-vito-shnabel-01.jpg

Ирина Шајк (34) ја шеташе ќерката Леа во Њујорк во близина на нејзиниот дом. Двете беа опремени за студените декемвриски денови.

Со месеци кружат гласини дека Ирина е во врска со плејбојот и трговец со уметнички дела Вито Шнабел, кој беше фотографиран со неа уште летото.

Но ѕвездата изгледаше како да не му обрнува многу внимание кога тој мина крај неа, спортувајќи.

irina-shajk-sheta-so-kjerkichkata-i-go-ignorira-novoto-momche-vito-shnabel-08.jpg

Папарацо фотографите ја уловија случајната средба на Ирина и Вито, но таа само го одмина. Дали му е лута, не го препознава со капчето или едноставно не сака медиумите да знаат за нивната врска, останува да видиме.

irina-shajk-sheta-so-kjerkichkata-i-go-ignorira-novoto-momche-vito-shnabel-09.jpg

irina-shajk-sheta-so-kjerkichkata-i-go-ignorira-novoto-momche-vito-shnabel-07.jpg

irina-shajk-sheta-so-kjerkichkata-i-go-ignorira-novoto-momche-vito-shnabel-06.jpg

irina-shajk-sheta-so-kjerkichkata-i-go-ignorira-novoto-momche-vito-shnabel-05.jpg

irina-shajk-sheta-so-kjerkichkata-i-go-ignorira-novoto-momche-vito-shnabel-04.jpg

irina-shajk-sheta-so-kjerkichkata-i-go-ignorira-novoto-momche-vito-shnabel-03.jpg

irina-shajk-sheta-so-kjerkichkata-i-go-ignorira-novoto-momche-vito-shnabel-02.jpg

С. С. | Црнобело / Фото извор: dailymail.co.uk

Би можело да ве интересира:

Ирина Шајк во шик модно издание ја носи ќерка си на часови по танц (фото) По позирањето гола за Vogue, Ирина Шајк повторно направи модна доминација на ули...
Само Ирина Шајк може да изгледа совршено по кошула и дуксер, без грам шминка (фото) Со минимална шминка, бициклистички и долга кошула, моделот изгледаше совршено на...
Ирина Шајк со ќерката во парк, Бредли Купер шета сам - двајцата среќни (фото) Атрактивната Ирина е комплетно посветена на мајчинските обврски, а Бредли релакс...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg