Дру Баримор боса се шета по улиците низ Њујорк - минувачите во неверување (фото)


Дру Баримор боса се шета по улиците низ Њујорк - минувачите во неверување (фото)

По нечистиот асфалт 46-годишната актерка се движеше боса... Дали е дел од групата луѓе кои одат секаде боси затоа што веруваат дека така ќе се поврзат со мајката природа и ќе црпат енергија од неа?

dru-barimor-bosa-se-sheta-po-ulicite-niz-njujork-bez-problem-shto-nema-chevli-na-nozete-01.jpg

Дру Баримор е позната по ексцентричниот моден стил, но овојпат 46-годишната актерка навистина ги изненади сите откако одлучи боса да се прошета по улиците на Њујорк.

Во сиви тренерки, без градник и без чевли на нозете, таа се движеше без проблем.

Баримор сосема нормално си чекореше по асфалтот, додека ја сликаа папарацо фотографите. Можно е да е дел од групата на луѓе кои веруваат дека шетајќи боси ќе се поврзат со мајката природа и на тој начин ќе црпат енергија од неа.

Дали ова верување го има и Дру Баримор, останува да видиме...

Прочитајте и Дру Баримор: „Majка ми од мене креираше чудовиште и на 13 години ме смести во психијатриска установа“

Фотки од Дру боса во Њујорк:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Од Њујорк до Флорида: Сите луксузни имоти на Доналд Трамп Откако стана претседател на САД, Доналд Трамп поминал околу 25% од своето време ...
Кајли се шета со тато Кејтлин Џенер, кој сега повеќе наликува на мајка (фото) Брус Џенер со операција го промени полот и стана Кејтлин Џенер... Заедно со Кајл...
Бред Пит кај Анџелина Џоли дома првпат по разводот, па Џоли со маска излезе со ќерка ѝ Изгледа некогашните сопружници конечно ја закопаа воената секира - Бред мина 2 ч...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg