Познатите дами на црвен килим vs. во бикини (фото)


Познатите дами на црвен килим vs. во бикини (фото)

На црвениот килим тие изгледаат совршено, но како изгледаат во опуштено, природно издание кога за нивниот изглед не се грижи цел тим на стилисти?

poznatite-dami-na-crven-kilim-vs-vo-bikini-foto-01.jpg

Познатите дами на црвениот килим изгледаат беспрекорно. Носат креации од најпознатите светски дизајнери, а зад нив стои цел тим од стилисти.

Но, како изгледаат кога се во бикини на плажа без шминка и фризура со какви ги гледаме на манифестациите?

Која има преслаби нозе, која опуштено стомаче?

Познатите дами на црвен килим vs. во бикини:

Ким Кардашијан

poznatite-dami-na-crven-kilim-vs-vo-bikini-foto-05.jpg

Пенелопе Круз

poznatite-dami-na-crven-kilim-vs-vo-bikini-foto-04.jpg

Анастасија Квитко (позната како руската Ким Кардашијан)

poznatite-dami-na-crven-kilim-vs-vo-bikini-foto-03.jpg

Маргот Роби

poznatite-dami-na-crven-kilim-vs-vo-bikini-foto-02.jpg

Бела Хадид

poznatite-dami-na-crven-kilim-vs-vo-bikini-foto-06.jpg

Пријанка Чопра

poznatite-dami-na-crven-kilim-vs-vo-bikini-foto-07.jpg

Дуа Липа

poznatite-dami-na-crven-kilim-vs-vo-bikini-foto-08.jpg

Прочитајте и Раскошни убавици: Како изгледаат во бикини славните дами со облини?

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Славни дами кои не јадат месо Вегетаријанството стана многу популарен начин на живот во последно време и се чи...
Познати дами кои имаат мали гради и се горди на нив И додека девојки од цел свет, за жал, се оперираат за да имаат бујно деколте как...
Каква девојка си фати Брајан Остин Грин, откако Меган Фокс го остави за Машин Ган Кели? (фото) И додека Меган Фокс ужива во скандалозните појавувања со новото момче, Брајан Ос...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg