Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022


Познатите дами на црвен килим vs. во бикини (фото)

На црвениот килим тие изгледаат совршено, но како изгледаат во опуштено, природно издание кога за нивниот изглед не се грижи цел тим на стилисти?

poznatite-dami-na-crven-kilim-vs-vo-bikini-foto-01.jpg

Познатите дами на црвениот килим изгледаат беспрекорно. Носат креации од најпознатите светски дизајнери, а зад нив стои цел тим од стилисти.

Но, како изгледаат кога се во бикини на плажа без шминка и фризура со какви ги гледаме на манифестациите?

Која има преслаби нозе, која опуштено стомаче?

Познатите дами на црвен килим vs. во бикини:

Ким Кардашијан

poznatite-dami-na-crven-kilim-vs-vo-bikini-foto-05.jpg

Пенелопе Круз

poznatite-dami-na-crven-kilim-vs-vo-bikini-foto-04.jpg

Анастасија Квитко (позната како руската Ким Кардашијан)

poznatite-dami-na-crven-kilim-vs-vo-bikini-foto-03.jpg

Маргот Роби

poznatite-dami-na-crven-kilim-vs-vo-bikini-foto-02.jpg

Бела Хадид

poznatite-dami-na-crven-kilim-vs-vo-bikini-foto-06.jpg

Пријанка Чопра

poznatite-dami-na-crven-kilim-vs-vo-bikini-foto-07.jpg

Дуа Липа

poznatite-dami-na-crven-kilim-vs-vo-bikini-foto-08.jpg

Прочитајте и Раскошни убавици: Како изгледаат во бикини славните дами со облини?

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ирина Шајк е бикини божица на јахта на Ибица, додека Бредли Купер мака мачи со двојникот криминалец ... За Ирина Шајк очигледно периодов важи фразата „сингл и среќна“. Таа ужива на лет...
Брајан Остин Грин шета со синовите, едниот бос со женска облека - додека Меган Фокс си ја слави сврш... Откако Меган Фокс и Машин Ган Кели јавно ја објавија свршувачката, нејзиниот пор...
Ја учи ќеркичката да плива, ја храни: Џанлука Ваки ужива во улогата на татко, но и сопруг (фото) Убавата Шерон Фонсека ужива во бракот со шармантниот Италијанец и не штеди на уб...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg